Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9315
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": W pogoni za Ameryką

Gwiazda serialu "O mnie się nie martw" właśnie wróciła na plan drugiej serii, którą zobaczymy w TVP 2 w marcu. Tymczasem już 27 lutego Joanna Kulig zagości w kinowym repertuarze jako Gensonina w filmie "Disco Polo".


Reklama

- Moja bohaterka jest kobieca, kolorowa i egzaltowana. Nazywam ją postacią operetkową. Ma fioła na punkcie własnego głosu, mówi też w specyficzny sposób. Cały czas się przebiera, jest bardzo towarzyska, a zarazem żyje w złotej klatce - opisuje bohaterkę.

Joanna Kulig zdradziła także, że nigdy nie była fanką muzyki disco polo, ale w latach 90. trudno było jej nie usłyszeć w radiu czy telewizji.

- Nasz film nie jest wiernym portretem discopolowego środowiska lat 90. i na pewno nie ocenia muzyki disco polo. To opowieść o młodych ludziach, ich marzeniach i drodze do sukcesu, w czasach, kiedy ta muzyka zawładnęła Polską.

- Film obfituje w kicz i przerysowanie, które w tamtych czasach były wyrazem tęsknoty za sukcesem, czyli żeby było u nas jak w Ameryce - dodaje ze śmiechem aktorka.

NHL ​

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial) | Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje