O mnie się nie martw
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 10024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": To koniec serialu! Smutny wpis Katarzyny Ankudowicz

Niestety, mamy smutną wiadomość dla fanów "O mnie się nie martw" - 13. sezon produkcji będzie ostatnim. Informację o zakończeniu serialu przekazała w mediach społecznościowych Katarzyna Ankudowicz.

Serial "O mnie się nie martw" od siedmiu lat należał do jednej z najchętniej oglądanych propozycji telewizyjnej Dwójki.

"O mnie się nie martw" to obyczajowo-komediowy serial. W produkcji zagrali m.in.: Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Aleksandra Domańska, Katarzyna Ankudowicz i Piotr Jankowski. Przez pierwsze dziewięć sezonów główną bohaterką cyklu była Jadwiga "Iga" Małecka-Kaszuba, w którą wcielała się Joanna Kulig.

Reklama

Zdjęcia do ostatniej, trzynastej odsłony popularnego serialu komediowego ruszyły w czerwcu. Odcinki na ekrany trafiły jesienią ubiegłego roku.

O zakończeniu serialu napisała Katarzyna Ankudowicz, która wcielała się od lat w serialową Martę. Aktorka podziękowała również za współpracę kolegom z planu, ekipie, producentom i zdradziła, że początkowo ubiegała się o rolę Igi!

"Tydzień temu wreszcie mogłam zagrać żonę @stefanpawlowski_official. króciutko niestety, bo na zdjęciach próbnych. Rozmawialiśmy o @omniesieniemartw_tvp, co to będzie, co to będzie... i już dziś wiemy, że to koniec. Ostatecznie i na zawsze.

Smutno, wiadomo. Tym bardziej, że nie było szansy się na to przygotować, podziękować, wyściskać, popłakać. Cóż, ponoć ważne jak kończysz,a nie zaczynasz... A początki były malownicze! Zdjęcia próbne do głównej roli Igi, którą ostatecznie zagrała @joannakulig_official , może nawet już wtedy obsadzona. Dla mnie pani sekretarka Marta na pocieszenie. Pamiętam jak się wtedy wściekałam... pokochałam Igę od pierwszego przeczytania, podobnie jak później Asię w tej roli.

Pani Marta miała być to postać na dwa-trzy odcinki, tak później usłyszałam od autorek serialu (Aneta Głowska i Kasia Leżeńska) A coś było w moim poprawianiu garsonki takiego, że okazałam się potrzebna przez kolejne 6 lat. Doskonali partnerzy @paweldomagala i @karoldziuba91, i wiele wiele super spotkań. I dużo dużo radości! Było też sporo nerwów, napięć, smutków, żalów, pożegnań, wiadomo, jak to w rodzinie".

Decyzja TVP wydaje się być szokiem nie tylko dla aktorów, którzy z dnia na dzień zostali na lodzie (podobnie jak obsada "rodzinki.pl" - aktorzy o rozwiązaniu umów dowiedzieli się w ostatniej chwili), ale również dla wiernych fanów produkcji.

Pod wpisem Katarzyny Ankudowicz pojawiły się komentarze smutnych fanów: "o nie!", "najsmutniejsza wiadomość dnia", "będzie was brakować", "te sześć lat na planie to kawał życia", "żal", "Bardzo smutno", "nie wierzę, dziękuję za te wspaniałe sześć lat".

Zakończenie produkcji skomentowały również gwiazdy seriali.

Joanna Kurowska ("Bulionerzy", "Graczykowie") napisała: "A ja cieszę się, że mogłam być częścią tego projektu", a Marek Kaliszuk ("M jak miłość", "Klan"): "Jaka szkoda".

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy