Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Tatuś z Francji

Po siedmiu latach milczenia Filip Bonnet (Piotr Jankowski) przypomni sobie o istnieniu swojej córeczki Helenki (Maja Kwaśny) i jej mamy Igi (Joanna Kulig). Poznaj szczegóły!


Reklama


Ujawniamy, że w 3. odcinku "O mnie się nie martw" (emisja w piątek 20 marca o godz. 20.10 w TVP2) po swoim powrocie do domu Iga dowie się, że jej starsza córka Helenka właśnie dostała paczkę. W środku będą pacynki.

Początkowo Helenka z Oliwką (Oliwia Dąbrowska) będą sądziły, że to prezent od Krzyśka (Paweł Domagała), ale ten szybko rozwieje ich podejrzenia:

- Czy ja głupi jestem, żeby własnym dzieciom paczki wysyłać? - powie Małecki. - Pewnie kurier coś pomylił.

"Pa pa dla mama"

- Kurier się nie pomylił, mamusiu - stwierdzi rezolutnie Helenka. - Na paczce było napisane "Helenka Bonnet“.

Po tych słowach Iga wraz ze swoją przyjaciółką Ewą (Katarzyna Maciąg) rzucą się do przeszukania śmieci, w których znajdą liścik: "Kochany córeczko! Ja bardzo ci kocham i tęskni za ty. Zawsze twoja tata. Pa pa dla mama“.

- Filip przypomniał sobie, że ma dziecko w Polsce - oceni Ewa.

- Boże, tylko tego mi jeszcze brakowało... - westchnie głośno Małecka.

Iga postanowi ukrywać - przynajmniej na razie  - pojawienie się Filipa Bonnet zarówno przed Krzyśkiem, jak i przed córkami.

W tych okolicznościach Małecki dojdzie do wniosku, że zabawki, które przyszły do dziewczynek w paczce, zostały kupione przez... Marcina (Stefan Pawłowski). I że to nielojalna próba zaskarbienia sobie ich uczuć, wymierzona przeciwko niemu, jedynemu ojcu, jakiego znają Oliwka i Helenka! Oczywiście on tego tak nie zostawi!

Ojciec może wszystko

Tymczasem Iga poczuje się  osaczona powracającą przeszłością.

- Nie może być tak, że ktoś nie płaci ani gorsza przez siedem lat, a potem się tu zjawia jakby nigdy nic - powie w rozmowie z Kaszubą. - Ale jak się zjawi i będzie próbował mącić dziecku w głowie, to nie wiem, co mu zrobię.  Przecież nie może być tak, że teraz stanie w drzwiach i powie, że chce zabrać Helenkę na spacer.

- Dokładnie tak może zrobić - sprowadzi ją na ziemię prawnik. - Jest ojcem i tylko sąd może ograniczyć jego prawa. Z istotnych powodów.

Dodajmy, że Filipa Bonnet poznamy w 4. odcinku nowej serii “O mnie się nie martw" (emisja w piątek 27 marca o godz. 20.10 w TVP2). Pojawi się wówczas bez zapowiedzi w mieszkaniu Igi z bukietem pięknych kwiatów.

W roli Filipa zobaczymy Piotra Jankowskiego, którego widzowie seriali znają m. in. jako Piotra Walawskiego z “Barw szczęścia" i Andrzeja Nowisza z “Lekarzy".

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje