Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Tajemnice rodziny Kaszubów

Wiadomość o rozwodzie rodziców okaże się pestką w porównaniu z tym, co Kaszubowie (Krzysztof Stelmaszyk i Katarzyna Gniewkowska) od lat ukrywają w tajemnicy przed swoim synem Marcinem (Stefan Pawłowski)!

Marek Kaszuba z mieszanymi uczuciami przyjmie nagłe pojawienie się w kancelarii jego żony. Myśl o tym, co może sprowadzać ją do Warszawy, nie będzie prawnikowi dawała spokoju...

Reklama

Szybko jednak okaże się, że Renata chce po prostu rozwodu i żąda podziału majątku, na co Marek wcale nie ma zamiaru się zgodzić! Skłóceni małżonkowie rozpoczną między sobą pełną podchodów grę, do której wciągną bogu ducha winnego Marcina.

- Będą kłopoty! - pomyśli Marek od razu, gdy tylko zobaczy Renatę.

Kaszuba, którego słabość do młodszych kobiet oraz niełatwy charakter sprawiły, że jego małżeństwo się rozpadło, wciąż jednak będzie miał nadzieję, że żona da mu kolejną szansę i zmieni decyzję o rozwodzie.

Renata błyskawicznie uświadomi mu, że ich wspólne życie definitywnie dobiegło końca, a tym, jak powinni rozwiązać wszystkie wiążące ich jeszcze sprawy, zajmuje się już wynajęty przez nią prawnik, a konkretnie Laura Curyło (Katarzyna Zielińska).

Renatę i Marka łączyć będzie tylko jedno - niesmak z powodu tego, że ich syn spotyka się... ze sprzątaczką, a w dodatku zamierza się Idze (Joanna Kulig) oświadczyć.

Przy okazji rozmówienia się z mężem Renata postanowi także poważnie porozmawiać z Marcinem. Młody Kaszuba nie będzie się jednak spodziewał, że to, co ma mu do powiedzenia matka, każe mu zweryfikować całe jego dotychczasowe życie.

Rodzinne tajemnice, które wyjdą na jaw, zachwieją światem Marcina i zmuszą do odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest...

Marek i Renata oczekiwać będą, że ich syn opowie się po którejś ze stron, ale czy on pozwoli, by rodzice wykorzystali go do osiągnięcia swoich celów?

Tymczasem z Londynu wróci Piotrek (Fabian Kocięcki), mąż Ewy (Katarzyna Maciąg). Ich pierwsze po bardzo długiej rozłące spotkanie wcale nie będzie jednak pełne wzruszeń i miłosnych uniesień. Wręcz przeciwnie! Ewa, która od pewnego czasu wie już, że Piotrek spotykał się w czasie pobytu w Londynie z innymi kobietami i zdradzał ją, a nawet ma na to niezbite dowody, da mężowi jasno do zrozumienia, że nie może już od niej niczego oczekiwać.

Niczego oprócz... rozwodu. Wzajemne pretensje i oskarżenia spowodują, że Ewa zdecyduje się podjąć kroki prawne, by zakończyć swe małżeństwo z Piotrem.

Z wielkim zapałem pomagać jej w tym będzie matka. To właśnie Teresa (Elżbieta Jarosik) dostarczy pełnomocnikowi córki Marcinowi Kaszubie (Stefan Pawłowski) zdjęcie zrobione jej zięciowi z ukrycia podczas miłosnej schadzki z obcą kobietą.

Na 5. odcinek 3. serii "O mnie się nie martw" Dwójka zaprasza w piątek 9 października o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje