Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9370
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Stefan Pawłowski nie jest specjalistą jeśli chodzi o... miłość

Stefan Pawłowski, czyli mecenas Marcin Kaszuba z „O mnie się nie martw”, niemal z dnia na dzień stał się – dzięki udziałowi w popularnym serialu Dwójki – jednym z najbardziej pożądanych kawalerów w Polsce. Jakie kobiety mają u niego największe szanse?


Reklama

Przystojny, wysoki, elegancki, inteligentny dżentelmen... O takim mężczyźnie jak Stefan Pawłowski marzą tysiące kobiet. Aktor, który rok temu, gdy po raz pierwszy pojawił się na ekranie jako Marcin Kaszuba w "O mnie się nie martw", swoim rozbrajającym uśmiechem i łobuzerskim spojrzeniem podbił serca Polek, nie chce zdradzić, czy miejsce u jego boku i w jego sercu wciąż jest wolne.

- Nie jestem specjalistą jeśli chodzi o związki i miłość - wyznał szczerze w wywiadzie, dodając, że nie wie, jaki model związku odpowiadałby mu najbardziej.

- Wydaje mi się, że ilu jest ludzi na ziemi, tyle może być relacji. I o tym, czy miłość jest ślepa, czy nie, czy idzie w parze z sercem, czy z rozumem, można rozmawiać godzinami - powiedział dziennikarce tygodnika "Tele Max".

Stefan Pawłowski uważa, że mężczyźni nie mogliby istnieć bez... kobiet.

- Nie ma nas bez nich i ich bez nas - żartuje.

On sam uwielbia towarzystwo pań, choć - co przyznaje - nie zawsze rozumie dziewczyny.

- Są wspaniałe, ale skomplikowane - twierdzi.

Aktorowi najbardziej imponują kobiety, które wiedzą, czego chcą od życia, mają swoje pasje i zainteresowania, potrafią bronić swego zdania, ale nie są przy tym osobami po trupach dążącymi do celu. Według niego kobieta nie może być... kulą u nogi mężczyzny.

- Ogromnie cenię sobie wolność, to ważna wartość w moim życiu, więc powinna to być osoba, która umiałaby to uszanować i dla której też byłoby to ważne - mówi, opisując swój ideał partnerki.

Stefan Pawłowski uważa, że każdy związek powinien być oparty na prawdziwej przyjaźni, a tworzący go ludzie powinni być przekonani, że mogą na siebie liczyć, że mogą porozmawiać na każdy temat, ale też dobrze czuć się ze sobą... milcząc.

Dowiedz się więcej na temat: Stefan Pawłowski | O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje