Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9403
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Spotkanie z gwiazdami nowego serialu Dwójki

Iga Małecka (Joanna Kulig) - trzydziestolatka po przejściach, bez wykształcenia, pracy i pieniędzy oraz Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) - młody, zdolny prawnik traktujący życie jak wielką imprezę - oto para głównych bohaterów nowego serialu "O mnie się nie martw", który pojawiać się będzie jesienią w piątkowe wieczory na antenie Dwójki. We wtorek przedstawiciele mediów mieli okazję obejrzeć 1. odcinek serialu i spotkać się z odtwórcami głównych ról.


Reklama


- To moja pierwsza główna rola w serialu. Zdecydowałam się zagrać Igę, bo scenariusz "O mnie się nie martw" i postać, w którą miałam się wcielić wydały mi się wyjątkowe  - mówiła Joanna Kulig podczas konferencji prasowej.

Iga Małecka to żywiołowa i energetyczna dziewczyna mająca za sobą kilka życiowych niepowodzeń - jest dwukrotną rozwódką, właśnie straciła pracę, nie ma pieniędzy... Doskonale rozumie ludzi borykających się z różnymi problemami, bo sama ma ich wiele. Cechuje ją świetny zmysł obserwacji i cięty język. Nie boi się mówić prawdy prosto w oczy bez względu na konsekwencje. W jej świecie najważniejsze są córki - Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Olivia Dąbrowska) oraz najlepsza przyjaciółka Ewa (Katarzyna Maciąg).

Niespodziewane uczucie połączy ją z młodym i prowadzącym bardzo imprezowy tryb życia prawnikiem Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski), ale relacja między nimi wcale nie będzie łatwa... Nie tylko dlatego, że Marcin ma dziewczynę (Aleksandra Domańska), ale przede wszystkim dlatego, że obojgu trudno będzie uwierzyć, że ich związek może być szczęśliwy.

Marcin pod wpływem Igi zacznie zwracać uwagę na sprawy, których do tej pory w ogóle nie zauważał, uświadomi sobie, że życie wcale nie jest nieprzerwaną imprezą, a to, co stanowi treść jego życia, wcale nie jest tak naprawdę dla niego ważne.

W nowym serialu Dwójki po raz pierwszy w roli czarnego charakteru będziemy mieli okazję oglądać Katarzynę Zielińską (wciela się w drapieżną adwokatkę Laurę Curyło, konkurentkę Marcina).

- Laura to bulterier w pracy, zdecydowana i odważna kobieta w życiu - mówi Katarzyna Zielińska, dodając, że cieszy się, iż ma okazję grać tak wyrazistą i kontrowersyjną postać.

13-odcinkowy serial "O mnie się nie martw" pojawiać się będzie na antenie TVP2 w piątki o godzinie 20.10 począwszy od 5 września. W gościnnych epizodach zobaczymy w kolejnych odcinkach m.in. Cezarego Pazurę, Rafała Królikowskiego, Dominikę Ostałowską, Lesława Żurka i Annę Cieślak.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje