Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Serialowcy na Balu Nocy Letniej Fundacji TVN

Małgorzata Foremniak, którą wkrótce zobaczymy w nowym serialu TVP2 "O mnie się nie martw", na Balu Fundacji TVN wystąpiła we wspaniałej sukni zaprojektowanej przez duet Bohoboco, jednak to nie kreacja serialowej Zofii Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe" uznana została za najbardziej zjawiskową kreację wieczoru...


Na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam", który odbył się w sobotę w Arkadach Kubickiego,  gwiazdy znane z seriali zaprezentowały się niezwykle elegancko i olśniewająco. Żadnej jednak nie udało się przyćmić Małgorzaty Sochy, czyli Zuzy z "Na Wspólnej". Piękna aktorka miała na sobie uszytą przez Łukasza Jemioła z 30 metrów jedwabiu suknię z peleryną.

Reklama

- Małgosia Socha w jedwabnej sukni pełnej warstw okrzyknięta królową balu TVN - napisał na swojej oficjalnej stronie projektant.

Trudno nie zgodzić się z opinią, że kreacja serialowej Zuzy z "Na Wspólnej" zrobiłaby furorę nawet na czerwonym dywanie w Hollywood. Nie znaczy to, że suknie innych pań nie spodobałyby się znawcom mody za oceanem. Małgorzaty Foremniak, czyli Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", w długiej białej sukni uszytej specjalnie dla niej przez duet Bohoboco wyglądała zjawiskowo i niezwykle kobieco, a Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", w kreacji autorstwa Violi Piekut - dziewczęco i wdzięcznie.

Suknię od Violi Piekut wybrała także na Bal Nocy Letniej żona Jakuba Wesołowskiego, czyli Michała Konarskiego z "Czasu honoru", Agnieszka Wesołowska. Z kolei żona Michała Żebrowskiego, czyli profesora Andrzeja Falkowicza z "Na dobre i na złe", postawiła na doskonale znaną już niemal w całej Europie markę La Mania.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej zdjęcia znanych z seriali gwiazd, które uświetniły swoją obecnością Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje