Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Rozpoczęły się zdjęcia do 11. serii

Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu "O mnie się nie martw". Poinformowała o tym na swoim Instagramie Aleksandra Adamska.

"Chcielibyśmy Wam zakomunikować (a właściwie JA chciałabym zakomunikować... i pół Marcina), że rozpoczęliśmy w tym tygodniu zdjęcia do kolejnej, już 11 serii serialu O MNIE SIĘ NIE MARTW ❤️ odmieniona Sylwia i łososiowy Paweł (ale nie dlatego, że staje okoniem), nowe postaci, dawni bohaterowie, nowe role tych starych - to wszystko i jeszcze więcej już od września  kto się cieszy? Kto ma jakie pomysły na losy swoich ulubionych bohaterów? My ciężko pracujemy na słodki efekt, a wy piszcie w komentarzach jak... właściwie piszcie co chcecie".

Reklama

Nowe odcinki trafią na ekrany jesienią. Co się w nich wydarzy?

Przypomnijmy, że w ostatniej serii w serialu doszło do kilku ważnych zmian. Najważniejszą było odejście z produkcji Joanny Kulig, wcielającej się w serialową Igę Małecką.

Aktorka zrezygnowała z udziału w produkcji TVP2. Ostatnio mogliśmy ją oglądać z "Zimnej wojnie" oraz pierwszym odcinku "Hanny" (serialu Amazon Prime).

W przyszłym roku Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Netflixa, "The Eddy".

W "O mnie się nie martw" możemy z kolei śledzić dalsze losy bohaterów granych przez Pawła Domagałę, Marcina Korcza, Stefana Pawłowskiego, Aleksandrę Adamską. 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje