O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9004
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Poznajcie siostrę Igi!

W trzeciej serii “O mnie się nie martw", która na antenę TVP2 trafi zaraz po wakacjach, widzowie poznają Dorotę, siostrę Igi (Joanna Kulig). W roli nowej bohaterki wystąpi Angelika Kurowska. A czy między Małecką a Marcinem (Stefan Pawłowski) nastąpi długo oczekiwany happy end?


Nowa bohaterka

Reklama

Po wspólnych zakupach Iga i Dorota zaczną się głośno zastanawiać w kawiarnianym ogródku, która z nich jest większą farciarą. Tak czy inaczej siostra wyraźnie zaznaczy się w życiu Jadwigi. Z kolei Ewa (Katarzyna Maciąg) dojdzie do wniosku, że nic już nie łączy jej z mężem. Czy to oznacza, że zwiąże się z Robertem (Adam Fidusiewicz)?

A co w kancelarii? Nowy wspólnik Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) zacznie wprowadzać  swoje porządki. Na przykład wyśle Igę do swojego mieszkania, by je dokładnie... wysprzątała. Między Marcinem a jego ojcem Markiem (Krzysztof Stelmaszyk) dojdzie do niejednej sprzeczki. Czy to z powodu Igi?

Tajne/poufne

- Wszystko będzie dobrze, Marcin. Wszystko będzie dobrze... - te niezapomniane słowa Igi, które padły w finale drugiego sezonu "O mnie się nie martw", dają nadzieję na to, że w nowej serii Małecka i Kaszuba w końcu zdobędą się na szczerość w stosunku do siebie i wyznają sobie to, co od dawna do siebie czują.

Dodajmy, że w ostatniej scenie Marcin, który wcześniej odkrył, że jego dziewczyna Magda (Anna Terpiłowska) miała romans z Markiem Kaszubą, przytulił się mocno do Igi, a ona objęła go czule i przyciągnęła do siebie.

Aktualnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu "O mnie się nie martw", ale produkcja hitowego serialu Dwójki wszystkie szczegóły scenariusza, szczególnie te dotyczące wątku Małeckiej i młodego Kaszuby, trzyma w największym sekrecie.

Scenarzystki serialu, Aneta Głowska i Katarzyna Leżeńska, podobno przygotowały dla fanów prawdziwą petardę i nie chcą, by do mediów wyciekły informacje na temat tego, co jesienią czeka ulubioną przez widzów parę. Zależy im zwłaszcza na elemencie zaskoczenia i niespodzianki.

"Mamo, wyjdź za Marcina!"

Ale jedno jest pewne: córeczki Igi, młodsza Oliwka (Oliwia Dąbrowska) i starsza Helenka (Maja Kwaśny), od dawna uwielbiają mecenasa Kaszubę, który zawsze jest gotów im pomagać i ratować z różnych opresji. Nie miałyby nic przeciwko, gdyby przystojny i do tego - na co zwróciły szczególną uwagę - elegancko ubierający się prawnik związał się z ich mamusią.

W trzecim sezonie podobno poproszą ją nawet, by poślubiła wujka Marcina. Co ona i pan Kaszuba na to? Odpowiedź poznamy po wakacjach.

 

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje