Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Poznajcie kuzynkę Skutecznego!

Już w pierwszym odcinku drugiego sezonu "O mnie się nie martw", którego emisję TVP2 rozpocznie w piątek 6 marca, zobaczymy Wiktorię Gąsiewską, szerokiej widowni telewizyjnej znaną m. in. z "rodzinki.pl", gdzie grała Agatę, dziewczynę Kuby Boskiego (Adam Zdrójkowski).


Reklama


Zdradzamy, że 16-letnia Wiktoria Gąsiewska wcieli się w postać nastoletniej kuzynki mecenasa Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski). Grana przez nią Karolina ucieknie z domu rodzinnego, gdyż nie będzie chciała dłużej patrzeć, jak jej rodzice cały czas skaczą sobie do oczu. Trafi do kancelarii Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński), by uzyskać pomoc prawną.

Na jaw wyjdzie, że 16-latka pragnie jak najszybciej poślubić swojego chłopaka. W tym celu zamierza złożyć w sądzie wniosek o zezwolenie na zawarcie małżeństwa. Mecenas Zarzycki poinformuje ją,  że sędzia pozwoli jej wyjść za mąż tylko i wyłącznie wtedy, gdy okaże się, że spodziewa się dziecka. W odpowiedzi nastolatka wyciągnie test ciążowy. Z pozytywnym wynikiem!

Dodajmy, że Marcin nie uwierzy kuzynce, że jest w ciąży. Iga zaś zacznie ją namawiać,  żeby powtórzyła test.

Jaki będzie finał tej historii?

Pierwszy odcinek serialu "O mnie się nie martw" z udziałem Wiktorii Gąsiewskiej Dwójka pokaże w piątek 6 marca o godz. 20.10.

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama