O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9004
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Piotr Machalica dołączył do obsady

Piotr Machalica, którego po raz ostatni widzieliśmy na szklanym ekranie w 2011 roku jako Huberta Chowańca w „Komisarzu Aleksie”, jesienią pojawi się w gościnnej roli w „O mnie się nie martw”.

Odkąd Piotr Machalica pracuje w częstochowskim Teatrze im. Adama Mickiewicza (od 2006 roku pełni tam funkcję zastępcy dyrektora do spraw artystycznych), nie ma czasu na granie w serialach.

Reklama

Po zakończeniu zdjęć do "Złotopolskich" (2009 r.), w których wcielał się w nieślubnego syna Julii (Anna Milewska) i Dionizego (Henryk Machalica), przyjął jeszcze rolę w "Prosto w serce" (2010-2011) oraz wystąpił w jednym odcinku "Komisarza Aleksa" (2011), po czym zniknął z ekranów. W ciągu ostatnich czterech lat zagrał jedynie drugoplanową rolę w filmie "Stacja Warszawa".

- To nie jest tak, że ja się wycofałem. Cały czas gram w teatrze, śpiewam. O daje mi to wielką satysfakcję! Lata spędzone w Częstochowie wcale nie uważam za stracone - mówi Piotr Machalica.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Piotr Machalica postanowił wrócić do pracy przed kamerą, bo po wakacjach zobaczymy go w aż dwóch wcieleniach - 4 września do kin trafi film "Mur" z jego udziałem, a  tydzień później - 11 września - TVP2 wyemituje 1. odcinek 3. serii "O mnie się nie martw", w którym zagrał profesora Igi Małeckiej (Joanna Kulig) i klienta mecenasa Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk).

Profesor, u którego Iga zdawać będzie egzamin z zasad mediacji, w ogóle nie będzie okazywał zainteresowania tym, co jego studentka ma do powiedzenia. Zamiast słuchać jej, skupi się na pisaniu SMS-ów, co bardzo nie spodoba się przyszłej pani magister. Iga oczywiście nie puści tego płazem i zapyta wprost, co się dzieje.

Okaże się, że profesor ma jakiś problem, a w dodatku jest to problem na tyle duży i ważny, że aby sobie z nim poradzić, będzie musiał poprosić o pomoc prawników. Na nieszczęście Igi trafi do kancelarii Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński), a jego sprawą zajmie się osobiście Marek Kaszuba.

Zdradzamy, że w kancelarii dojdzie z powodu profesora do konfrontacji pomiędzy Igą i nowym wspólnikiem Wiktora, z której to konfrontacji Małecka nie wyjdzie z podniesioną głową...

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Machalica | O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje