O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9003
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Paweł Domagała po raz drugi zostanie ojcem!

Paweł Domagała, czyli Krzysztof Małecki z "O mnie się nie martw", wkrótce po raz drugi zostanie tatą. Aktor i jego ukochana - Zuzanna Grabowska, czyli doktor Marta Pociej z "Lekarzy na start" - nie mogą już doczekać się dnia, kiedy ich rodzina znów się powiększy.


Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska mają wielki powód do radości! Latem znów zostaną rodzicami... Para pojawiła się w przedostatnią sobotę kwietnia na premierze sztuki "Tydzień, nie dłużej" w stołecznym Teatrze Kwadrat i, choć aktorka próbowała zasłaniać ciążowy brzuszek płaszczem, nie zdołała ukryć przed fotoreporterami faktu, że jest w błogosławionym stanie. Nie chciała jednak zdradzić, kiedy dokładnie jej drugie dziecko pojawi się na świecie, ani tego, czy urodzi dziewczynkę, czy chłopca.

Reklama

25 maja Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała świętować będą piątą rocznicę wstąpienia w związek małżeński. Kiedy w 2013 roku zdecydowali się złożyć sobie małżeńską przysięgę, ich córeczka miała już prawie dwa latka. Uznali, że powinni wziąć ślub przy okazji... chrztu Hani. Obie uroczystości odbyły się tego samego dnia w krakowskim kościele oo. Franciszkanów.

- Ślub jest dla mnie bardzo ważny. To nie tylko sakrament, ale też jasna deklaracja, że już nie szukam... - powiedział Paweł Domagała w wywiadzie tuż po tym, jak został mężem Zuzanny Grabowskiej.

Aktorska para poznała się w 2003 roku w dniu publikacji listy szczęśliwców przyjętych na wydział aktorski PWST w Krakowie. Oboje znaleźli na niej swoje nazwiska.

- Zuza spóźniła się na spotkanie, które odbyło się po ogłoszeniu wyników egzaminów wstępnych. Od razu mi się spodobała - wspomina Paweł Domagała.

Przez cztery lata codziennie spotykali się na zajęciach. To, kiedy i w jakich okolicznościach zaiskrzyło między nimi, pozostaje ich tajemnicą, ale nie kryją, że bardzo szybko uznali, iż są sobie przeznaczeni. Kiedy kończyli studia, wiedzieli już, że chcą spędzić razem resztę życia.

- Czuję się silny, kiedy Zuza jest przy mnie. Związek daje mi poczucie, że mam coś stałego. Tylko rodzina jest na zawsze! - twierdzi odtwórca roli Krzyśka Małeckiego w "O mnie się nie martw".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje