Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Paweł Domagała ciężko pracuje na przyjaźń i szacunek... teścia

Paweł Domagała, czyli Krzysztof Małecki z "O mnie się nie martw", miał zaledwie 15 lat, kiedy Telewizja Polsat wyemitowała 1. odcinek "Świata według Kiepskich". Nie przypuszczał wtedy, że kiedyś wcieli się w młodego Ferdka, a Andrzeja Grabowskiego grającego główną rolę w uwielbianym przez widzów sitcomie będzie nazywał... tatą!


Reklama


Paweł Domagała nie kryje, że Andrzej Grabowski zawsze należał do grona jego ulubionych aktorów. Podziwia go za ogromny talent, wielkie poczucie humoru i pracowitość. Kiedy - będąc studentem warszawskiej Akademii Teatralnej - zaczął spotykać się z jedną z koleżanek z roku, nie zdawał sobie sprawy, iż randkuje z córką wybitnego aktora.

Oniemiał, gdy pewnego dnia Zuzanna przedstawiła mu Andrzeja Grabowskiego. Zdał sobie wtedy sprawę, że ukochana jest oczkiem w głowie taty, a jemu wcale nie będzie łatwo przekonać przyszłego zięcia, iż nie powinien się martwić o przyszłość córki.

Początkowo serialowy Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich" nie był zachwycony faktem, że Zuzanna zakochała się w aktorze. Wiedział przecież, że aktorstwo to zawód, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie, że absolwenci szkół teatralnych nieraz całe lata czekają na swoje pięć minut bez gwarancji, iż kiedykolwiek w ogóle dostaną szansę na zrobienie kariery. Andrzej Grabowski - jako naprawdę troskliwy ojciec - zamartwiał się po prostu o los córki...

Kiedy jednak dobrze poznał Pawła Domagałę, odetchnął z ulgą, bo dostrzegł w nim bardzo odpowiedzialnego mężczyznę i w dodatku niezwykle utalentowanego aktora i bardzo pracowitego człowieka. Pobłogosławił więc związek córki i świetnie się bawił na jej i Pawła weselu... Dziś szaleje na punkcie wnuczki Hani, a zięcia traktuje jak przyjaciela.

Paweł Domagała nigdy nie zawiódł teścia. Jest rozchwytywanym aktorem - tylko w ciągu ostatnich 2 lat zagrał w 4 serialach (w tym główną rolę w "Powiedz tak" i jedną z głównych w "O mnie się nie martw") oraz w 3 filmach (w tym główne role w obu częściach "Wkręconych"), a w dodatku występuje w kabarecie i koncertuje ze swoim zespołem Ginger, dla którego komponuje oraz pisze teksty piosenek i którego jest wokalistą i gitarzystą. Andrzej Grabowski nie kryje, że jest z niego dumny...

 

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje