Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Ona jedna, a ich czterech, czyli miłosne perypetie Igi M.

W 2. sezonie "O mnie się nie martw“, który wystartuje w piątek 6 marca o godz. 20.10 w TVP2, wokół Igi (Joanna Kulig) będzie kręciło się aż czterech przystojniaków! Dla którego z nich Małecka zacznie ćwiczyć tekst: "Kocham Cię“?


Reklama


W premierowych odcinkach wśród adoratorów Igi niezmiennie znajdą się: mecenas Marcin Kaszuba (Stefan Jankowski) oraz jej były mąż Krzysztof Małecki (Paweł Domagała). Do rywalizacji z nimi dołączą nowo poznany przez nią na uczelni Robert (Adam Fidusiewicz) oraz Filip Bonnet (Piotr Jankowski), czyli były partner Małeckiej i biologiczny tata jej starszej córeczki Helenki (Maja Kwaśny) w jednej osobie.

Rywale pod jednym dachem

Ujawniamy, że na początku drugiej serii Marcina czeka rehabilitacja po wypadku samochodowym, do którego doszło w finale pierwszego sezonu. Niespodziewanie Krzysiek zaproponuje mu swoje usługi przy remoncie Forda Mustanga. W ogóle Małecki za wszelką cenę będzie starał się nawiązać przyjazne stosunki z Kaszubą. Co na to Skuteczny? Spróbuje zachować dystans, ale nie do końca mu się to uda. Dowód? Gdy Krzysiek po męsku zdecyduje się dotrzymać danej Idze obietnicy i się od niej wyprowadzi, wyląduje - niby tylko tymczasowo - u Marcina Kaszuby.

Mało tego: Małecki przejmie się sytuacją rywala i zaoferuje mu swoją pomoc, gdy do internetu trafi kompromitujący adwokata filmik, a jeden z brukowców zamieści na swojej pierwszej stronie jego zdjęcie w towarzystwie Igi, opatrzone - rzecz jasna - zjadliwym komentarzem.

Szorstka przyjaźń

Co znajdzie się na kompromitującym Kaszubę filmiku? Rzekomo jego piracki rajd po nocnej Warszawie. Nie zobaczymy na nim twarzy kierowcy,  tylko jego dłonie, mankiety koszuli ze spinkami oraz drogi zegarek. "Na dzisiaj wystarczy wam wrażeń, bąble. Idźcie sobie zmienić pieluszki, zmierzcie ciśnienie. Możecie mi wszyscy naskoczyć. Po to się jest adwokatem, żeby wiedzieć, jak wami kręcić. To mówię ja, Marcin Kaszuba, najskuteczniejszy ze skutecznych."

Pod domem Marcina pojawią się paparazzi. Krzysiek pożyczy mu przebranie śmieciarza, by mógł wyjść z domu incognito. A żeby było jeszcze ciekawiej, rozpocznie prywatne śledztwo wśród swoich dawnych kolegów, byle tylko wyciągnąć mecenasa z tarapatów.

W tych okolicznościach na jaw wyjdzie, że jedynym miejscem, gdzie Marcin może się schować przed całym światem, okaże się... ciepłe i przytulne mieszkanko Igi. Oczywiście Krzyśkowi nie bardzo się to spodoba, a znajomość obu panów ponownie wejdzie w fazę szorstkiej przyjaźni.

Wojna tatusiów

I wtedy do gry wkroczy Filip Bonnet, lecz bynajmniej nie po to, by uregulować swoje całkiem pokaźne zaległości alimentacyjne. Najpierw jednak Helenka dostanie paczkę, a w niej prezent od swojego biologicznego taty. Krzysiek dojdzie do wniosku, że zabawki, które przyszły do dziewczynek, zostały kupione przez... Marcina. Uzna, że to nielojalna próba zaskarbienia sobie ich uczuć, wymierzona przeciwko niemu, czyli jedynemu ojcu, jakiego znają Helenka i Oliwka (Oliwia Dąbrowska). On przecież nie może tak tego zostawić!

Tymczasem Iga zacznie czuć się coraz bardziej osaczona przez powracającą przeszłość. Początkowo będzie ukrywać przez Krzyśkiem i córkami pojawienie się Filipa Bonnet. Lecz Kaszuba stanowczo rozwieje jej złudzenia, że sprawa przejdzie bokiem.

- Ojciec Helenki ma pełne prawa do kontaktów z nią, czy ci się to podoba, czy też nie - oceni realnie Skuteczny.

Wiadomość o przyjeździe Filipa wstrząśnie Małeckim. Za wszelką cenę postanowi udowodnić Helence i Oliwce, że jest najlepszym tatusiem na świecie.

- Relacje między Krzyśkiem a Filipem będą wyjątkowo skomplikowane - zdradził Paweł Domagała, czyli serialowy Krzysztof Małecki. - Szykuje się zażarta walka o dzieci i ostra rywalizacja o Igę.

A do kogo w drugim sezonie będzie bić serce Igi Małeckiej?

- Idze zaczyna wyraźnie zależeć na Marcinie - ujawniła grająca ją Joanna Kulig. - Chociaż niby by chcieli, ale ciągle dzieje się coś takiego, co im przeszkadza. W drugiej serii Marcin już nie jest z Aśką - i to daje nadzieję. Ale oni się ciągle przyciągają i odpychają. Ta relacja zdaje się zacieśniać, lecz ciągle pojawiają się jakieś problemy.

Czy Iga Małecka nauczy się mówić "kocham Cię“ i czy te słowa z jej ust usłyszy właśnie Marcin Kaszuba?

Odpowiedź znajdziecie w nowych odcinkach “O mnie się nie martw", które TVP2 będzie emitować w piątkowe wieczory, począwszy od 6 marca.
Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje