O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 8974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Narodziny nowej gwiazdy

Stefana Pawłowskiego, który w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw" wciela się w adwokata Marcina Kaszubę, po wakacjach oglądać będziemy także jako Adama w 7. serii "Czasu honoru".


Reklama


Stefan Pawłowski, student IV roku Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej, ma wszystko, co potrzebne jest młodemu aktorowi, by stać się idolem - jest bardzo zdolnym, wysokim (ma 184 cm wzrostu) i przystojnym blondynem o ujmującym uśmiechu, ma - jak żartuje - nieźle poukładane w głowie, a w dodatku gra jedną z głównych ról w nowym serialu "O mnie się nie martw".

Stefan Pawłowski po raz pierwszy stanął przed kamerą 3 lata temu. Zadebiutował jako Andrzej Piecuch w 90. odcinku "Ojca Mateusza". Będąc na III roku studiów zagrał w 2 serialach ("Przepis na życie" i "Hotel 52") i w filmie "Bilet na księżyc". Tylko w tym roku "zaliczył" epizod w "Przyjaciółkach", dołączył do obsady 7. serii "Czasu honoru" i - od kilku dni - wciela się w obdarzonego ogromnym urokiem osobistym 30-letniego adwokata Marcina Kaszubę w serialu "O mnie się nie martw".

Stefan, w przeciwieństwie do bohatera, jako którego jesienią oglądać go będziemy w TVP2, bardzo poważnie podchodzi do życia i swojej kariery. Serialowy Marcin to uzależniony od ciągłego imprezowania lekkoduch uważający, że jakikolwiek wysiłek jest stratą czasu, a sukces po prostu mu się należy. Jego życiem rządzą luz i dobra zabawa, co sprawia, że już dawno pogubił się w swoich celach i priorytetach. Stefan z kolei jest rozsądnym młodym mężczyzną doskonale wiedzącym, że aby osiągnąć sukces, trzeba ciężko pracować i wytrwale dążyć do realizacji stawianych sobie celów.

Stefana Pawłowskiego po wakacjach zobaczymy nie tylko w "O mnie się nie martw", ale też w serialu "Czas honoru. Powstanie", w którym gra przedwojennego wicemistrza juniorów w pięcioboju, 23-letniego Adama, powstańca nazywanego przez przyjaciół nieśmiertelnym...

Brat Stefana Pawłowskiego, Józef, także jest aktorem (ukończył Akademię Teatralną rok temu). Na premierę czeka film "Miasto44", w którym gra jedną z głównych ról. Obaj bracia zagrali w filmie Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" tę samą postać - syna pułkownika Kuklińskiego. Najpierw w młodego Waldemara wcielił się Józef, potem w nieco starszego - Stefan. Jesienią obu zobaczymy na ekranach w rolach powstańców - Stefana w "Czasie honoru", Józefa w "Mieście44".

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje