O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 8960
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw" może zdobyć aż 3 Telekamery „Tele Tygodnia”!

Aż 3 Telekamery „Tele Tygodnia” mogą powędrować w ręce twórców „O mnie się nie martw”! Do najbardziej prestiżowych polskich nagród telewizyjnych nominowani są Joanna Kulig (Aktorka Roku) i Stefan Pawłowski (Nadzieja Telewizji) oraz producenci serialu (Serial Roku).


Reklama


"Tele Tydzień" już po raz dziewiętnasty ogłosił nominacje do Telekamer. Telewidzowie i czytelnicy zdecydują teraz, kto zasłużył na najwyższe laury i statuetkę, o której marzą wszyscy twórcy telewizyjni.

W kategoriach serialowych najwięcej nominacji zdobyło "O mnie się nie martw" - walczy aż o trzy Telekamery "Tele Tygodnia"!

Po raz drugi z rzędu do miana Aktorki Roku kandyduje Joanna Kulig, czyli Iga Małecka, po raz drugi także na zdobycie tytułu Serial Roku szansę mają producenci przebojowego serialu Dwójki.

W gronie nominowanych debiutuje natomiast Stefan Pawłowski, czyli Marcin Kaszuba, którego nazwisko pojawiło się w gronie osób uważanych za Nadzieję Telewizji.

Nominację dla Joanny Kulig "Tele Tydzień" uzasadnia faktem, że jest to aktorka o wielkim talencie, niezwykłej urodzie i ogromnym wdzięku.

- Rola nie dającej sobie w kaszę dmuchać, zaradnej mamy w "O mnie się nie martw" sprawiły, że nazwisko Joanny jest na ustach całej Polski - czytamy w najpopularniejszym polskim tygodniku telewizyjnym.

Rok temu Joanna Kulig zajęła w plebiscycie trzecie miejsce (otrzymała 15% głosów), dając się pokonać Barbarze Kurdej-Szatan i Agnieszce Dygant, a zostawiając w tyle Joannę Moro, Danutę Stenkę, Małgorzatę Sochę i Katarzynę Żak.

Stefan Pawłowski jest jedną z pięciu osobowości telewizyjnych z szansą na zdobycie przyznawanej w tym roku po raz pierwszy Telekamery w nowej kategorii Nadzieja Telewizyjna.

Tele Tydzień" określił go jako aktora z charyzmą, którego uśmiech milionom widzów poprawia nastrój.

Serial "O mnie się nie martw" nominowany jest do Telekamery w kategorii Serial już po raz drugi - w poprzedniej edycji plebiscytu znalazł się na drugim miejscu (25% głosów), oddając zwycięstwo "Ranczu", a wygrywając z "Prawem Agaty", "Światem według Kiepskich" i "Przyjaciółkami".

Aby zagłosować na gwiazdy i twórców "O mnie się nie martw", należy wysłać SMS pod numer 7265 wpisując w treści odpowiedni kod: TK.A1 na Joannę Kulig, TK.M5 na Stefana Pawłowskiego, TK.C3 na serial.

Rozstrzygnięcie 19. edycji Telekamer "Tele Tygodnia" nastąpi 22 lutego podczas uroczystej gali.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje