Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9401
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw" może zdobyć aż 3 Telekamery „Tele Tygodnia”!

Aż 3 Telekamery „Tele Tygodnia” mogą powędrować w ręce twórców „O mnie się nie martw”! Do najbardziej prestiżowych polskich nagród telewizyjnych nominowani są Joanna Kulig (Aktorka Roku) i Stefan Pawłowski (Nadzieja Telewizji) oraz producenci serialu (Serial Roku).


Reklama


"Tele Tydzień" już po raz dziewiętnasty ogłosił nominacje do Telekamer. Telewidzowie i czytelnicy zdecydują teraz, kto zasłużył na najwyższe laury i statuetkę, o której marzą wszyscy twórcy telewizyjni.

W kategoriach serialowych najwięcej nominacji zdobyło "O mnie się nie martw" - walczy aż o trzy Telekamery "Tele Tygodnia"!

Po raz drugi z rzędu do miana Aktorki Roku kandyduje Joanna Kulig, czyli Iga Małecka, po raz drugi także na zdobycie tytułu Serial Roku szansę mają producenci przebojowego serialu Dwójki.

W gronie nominowanych debiutuje natomiast Stefan Pawłowski, czyli Marcin Kaszuba, którego nazwisko pojawiło się w gronie osób uważanych za Nadzieję Telewizji.

Nominację dla Joanny Kulig "Tele Tydzień" uzasadnia faktem, że jest to aktorka o wielkim talencie, niezwykłej urodzie i ogromnym wdzięku.

- Rola nie dającej sobie w kaszę dmuchać, zaradnej mamy w "O mnie się nie martw" sprawiły, że nazwisko Joanny jest na ustach całej Polski - czytamy w najpopularniejszym polskim tygodniku telewizyjnym.

Rok temu Joanna Kulig zajęła w plebiscycie trzecie miejsce (otrzymała 15% głosów), dając się pokonać Barbarze Kurdej-Szatan i Agnieszce Dygant, a zostawiając w tyle Joannę Moro, Danutę Stenkę, Małgorzatę Sochę i Katarzynę Żak.

Stefan Pawłowski jest jedną z pięciu osobowości telewizyjnych z szansą na zdobycie przyznawanej w tym roku po raz pierwszy Telekamery w nowej kategorii Nadzieja Telewizyjna.

Tele Tydzień" określił go jako aktora z charyzmą, którego uśmiech milionom widzów poprawia nastrój.

Serial "O mnie się nie martw" nominowany jest do Telekamery w kategorii Serial już po raz drugi - w poprzedniej edycji plebiscytu znalazł się na drugim miejscu (25% głosów), oddając zwycięstwo "Ranczu", a wygrywając z "Prawem Agaty", "Światem według Kiepskich" i "Przyjaciółkami".

Aby zagłosować na gwiazdy i twórców "O mnie się nie martw", należy wysłać SMS pod numer 7265 wpisując w treści odpowiedni kod: TK.A1 na Joannę Kulig, TK.M5 na Stefana Pawłowskiego, TK.C3 na serial.

Rozstrzygnięcie 19. edycji Telekamer "Tele Tygodnia" nastąpi 22 lutego podczas uroczystej gali.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje