Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9337
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Mieszkanie za sprzątanie

Do obsady "O mnie się nie martw“ dołączyła znakomita aktorka Hanna Śleszyńska, niezapomniana pani Jadzia z "Rodziny zastępczej“. Tym razem jako pani Irenka wynajmie pokój Krzyśkowi Małeckiemu (Paweł Domagała). Poznaj szczegóły!Przypomnijmy, że w nowej serii "O mnie się nie martw“ Krzysiek Małecki wyprowadzi się w końcu od swojej byłej żony Igi (Joanna Kulig). A ponieważ nie będzie mógł liczyć na gościnę u swoich kumpli, pierwsze noce spędzi u mecenasa Kaszuby (Stefan Pawłowski). Potem wynajmie sobie pokój u bardzo ekscentrycznej pani Irenki, która okaże się sąsiadką... Igi.

Reklama

- Z nowego lokum będzie miał żabi skok do swojej ukochanej Igusi - ujawnia Paweł Domagała. - A co najważniejsze -  wszystko pod kontrolą! 

- Krzyśka i panią Irenkę połączy specyficzny układ - dodaje Hanna Śleszyńska. - Mieszkanie za sprzątanie i inne usługi. Bo trzeba pamiętać, że Krzysiek jest bez grosza, więc będzie musiał w inny niż gotówka sposób rozliczać się ze swoją gospodynią. To go do apteki wyśle, to mu każe sobie zrobić sesję fotograficzną... Słowem, panią Irenkę stać na wszystko... Zna francuski, gra na PlayStation i trochę się do Krzyśka zaleca. On za to może liczyć na jej rady w kwestii odzyskania Igi i dziewczynek.

O tym, że Krzysiek zamieszkał u pani Ireny, Iga i jej przyjaciółka Ewa (Katarzyna Maciąg) dowiedzą się w 4. odcinku (emisja w piątek 27 marca o godz. 20.10 w TVP2).

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje