Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Mąż Ewy nie zgodzi się na rozwód...

Piotrek (Fabian Kocięcki), który wróci na kilka dni do Polski, wyraźnie da Ewie (Katarzyna Maciąg) do zrozumienia, że nie zgadza się na rozwód. Poprosi żonę, by wyjechała z nim i ich synkiem do Londynu...


Reklama


W 7. odcinku 3. serii "O mnie się nie martw" (emisja w TVP2 w piątek 23 października o godzinie 20.10) do drzwi mieszkania Ewy niespodziewanie zapuka Piotrek. Ewa w pierwszej chwili bardzo oschle potraktuje męża, ale w końcu da mu się przekonać do spokojnej rozmowy o przyszłości ich małżeństwa.

- Nie zgodzę się na rozwód - usłyszy od męża, a kiedy zapyta go, kim jest kobieta ze zdjęcia, które zdobyła jej matka, a na którym widać Piotrka w towarzystwie atrakcyjnej nieznajomej, dowie się, że to siostra przyjaciela jej męża.

Piotrek przyzna, że spotkał się z nią zaledwie dwa razy - raz, by prosić o pomoc w znalezieniu stałej pracy, a drugi raz, by podziękować za to, że udało się jej spełnić jego prośbę. Pochwali się Ewie, że teraz wreszcie nie będzie musiał pracować na czarno, a praca, którą zdobył, zapewnia mu nie tylko regularne i pewne wynagrodzenie, ale też ubezpieczenie.

Podczas spaceru Piotrek poprosi Ewę, by wyjechała z nim do Londynu. Zacznie przekonywać żonę, że jest w stanie zatroszczyć się o nią i o ich synka, więc jeśli Ewa zgodzi się opuścić Polskę, mogą wyjechać choćby zaraz. Niestety, to, co usłyszy w odpowiedzi, nie spodoba mu się. Ewa bowiem nawet nie będzie chciała słyszeć o wyjeździe. Zdesperowany Piotrek użyje wtedy argumentu, który zmusi jego żonę, aby jeszcze raz przemyślała tę sprawę - zagrozi, że odbierze jej dziecko!

Tymczasem Marcin (Stefan Pawłowski) będzie świadkiem bardzo poważnej kłótni rodziców. Słowa, jakie padną z ust Renaty (Katarzyna Gniewkowska) i Marka (Krzysztof Stelmaszyk) na temat ich syna, sprawią, że młody Kaszuba załamie się. A że nie będzie mógł akurat skontaktować się z przebywającą poza Warszawą Igą (Joanna Kulig), pocieszenie znajdzie w ramionach... Ewy!

Czy Ewa i Piotrek dojdą do porozumienia w sprawie rozwodu i opieki nad synkiem? Jaką rolę w rozwiązaniu ich problemów odegra Marcin? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w piątek 23 października o godzinie 20.10, kiedy TVP2 rozpocznie emisję 7. odcinka 3. serii "O mnie się nie martw".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje