Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Marta wróci z Ameryki prosto w ramiona... Krzyśka!

Marzenia Marty (Katarzyna Ankudowicz) o ułożeniu sobie życia w Ameryce niestety nie spełnią się. Sekretarka nie zostanie wpuszczona na teren USA i będzie musiała wrócić do Polski!

Podczas rozmowy z funkcjonariuszem urzędu imigracyjnego na lotnisku w Nowym Jorku Marta bez zastanowienia wypali, że ma zamiar podjąć pracę w USA, co osobie posiadającej wizę turystyczną jest - jak zostanie poinformowana - kategorycznie zabronione.

Reklama

Urzędnik nie wpuści jej na teren Stanów Zjednoczonych i nakaże natychmiastowy powrót do Polski.

Mało tego, w paszporcie Marty przybije pieczątkę, która na zawsze zamknie jej możliwość wjazdu na teren Ameryki!

Sekretarce nie pozostanie nic innego, jak poczekać na pierwszy samolot do Warszawy...

Po przylocie na Okęcie Marta zamówi taksówkę na nazwisko Friday, bo tak zamierzała przedstawiać się w Stanach.

Friday to po angielsku piątek, a Piątek to przecież nazwisko Marty...

Taksówkarka od razu skojarzy, że jej pasażerka to Martha Friday - autorka bestsellerowej powieści, którą w Polsce wszyscy się akurat zachwycają.

- To pani? - zapyta taksówkarka i poprosi Martę o autograf.

- To już się to rozniosło? - zdziwi się sekretarka, myśląc, że wieść o cofnięciu jej z lotniska w USA dotarła do kraju, a ona - jako osoba poszkodowana przez amerykańskich urzędników - stała się sławna.

Informacja, że Martha Friday właśnie wróciła z Ameryki, lotem błyskawicy dotrze do mediów. Pod domem Marty pojawią się reporterzy chcący przeprowadzić wywiad z autorką bestsellera.

O tym, że odkryto właśnie, kim jest ukrywająca się pod pseudonimem pisarka, dowie się też Irena (Hanna Śleszyńska). Aż zagotuje się z wściekłości, że ktoś śmie się pod nią podszywać, ale postanowi - przynajmniej na razie - nie interweniować!

Marta, załamana niespodziewanym końcem swej amerykańskiej przygody i przestraszona zainteresowaniem, jakie wzbudza, zabarykaduje się w domu i zadzwoni do Krzyśka (Paweł Domagała). Małecki natychmiast do niej pojedzie, chwyci ją w ramiona i... wyzna jej miłość!

Jak Marta zareaguje na wyznanie Krzyśka? Czy zapomni o Tomku (Karol Dziuba) i zrozumie, że nie w Ameryce, ale tu - w Warszawie - mieszka mężczyzna, z którym powinna związać się na dobre i na złe?

Na 11. odcinek 4. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza już dziś - w piątek 20 maja - o godzinie 20.40.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała | Katarzyna Ankudowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje