Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9327
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Marta Ścisłowicz to serialowa... rekordzistka

Marta Ścisłowicz, czyli Beata z "O mnie się nie martw", jest chyba najbardziej zapracowaną polską aktorką. Od kilku miesięcy nie miała nawet chwili na odpoczynek... Całe lato spędziła na planach czterech (!) seriali, w których gra duże i ważne role, a kilka dni temu dołączyła do obsady kolejnej produkcji - nowego serialu TVP1 "Strażacy".


Reklama


"O mnie się nie martw" - nowy, ale zdobywający coraz większą popularność serial Dwójki - to tylko jedna z czterech produkcji telewizyjnych, w których tej jesieni będziemy mieli okazję podziwiać talent i urodę Marty Ścisłowicz. 30-letnią aktorkę oglądamy również jako panią ginekolog Magdę Żelichowską w "Lekarzach", Majkę w "Blondynce" i Olgę w "M jak miłość". W tym tygodniu na ekrany kin wejdzie "Miasto44", w którym zagrała dziewczynę ze służb specjalnych, a w październiku film "Bogowie" z jej udziałem  opowiadający o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi. To jednak nie wszystko! Marta Ścisłowicz - uznana ostatnio przez autora prestiżowego "Subiektywnego spisu aktorów teatralnych" za jedną z najlepszych aktorek polskich scen - nie zamierza rezygnować z ról, które gra w teatrach w Bydgoszczy, Kielcach i Krakowie...

- Zawód aktora to cygańskie życie - mówi Marta Ścisłowicz, dodając, że nie chce zakotwiczać się w żadnym z miast, w których występuje w spektaklach teatralnych, bo nie przeszkadza jej życie na walizkach, a wręcz je lubi.

Od kilkunastu dni aktorka pracuje nad nową serialową rolą - dołączyła właśnie do obsady "Strażaków", którzy wiosną pojawią się na antenie TVP1.

- Dniem i nocą walczymy na planie "Strażaków". Piękna przygoda! - napisała na swojej tablicy na portalu społecznościowym tuż po tym, jak poinformowała, że właśnie zakończyła zdjęcia do 3. serii "Blondynki".

Choć dyplomowaną aktorką Marta Ścisłowicz została zaledwie 7 lat temu (ukończyła wrocławską PWST w 2007 roku), jej dorobek jest naprawdę imponujący: ponad 20 ról w serialach i prawie 10 ról filmowych, kreacje teatralne nagradzane na festiwalach i przeglądach w całej Polsce, udział w spektaklach Teatru Telewizji...

- Praca jest moją wielką pasją, aktorstwo wielką miłością, a każda kolejna rola, w jaką mam się wcielić, wielkim wyzwaniem - mówi Marta, dodając:

- Jestem Ślązaczką, kult pracy wyniosłam z domu. Gdy dużo się dzieje, jestem pozytywnie nakręcona.

 

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial) | Marta Ścisłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje