Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9450
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Marcin zdecyduje się kupić pierścionek zaręczynowy!

Tylko Ewa (Katarzyna Maciąg) będzie wiedziała, że Marcin (Stefan Pawłowski) zamierza oświadczyć się Idze (Joanna Kulig). To właśnie ją - przyjaciółkę swej ukochanej - Kaszuba poprosi o pomoc w wyborze pierścionka zaręczynowego...


Reklama

Ewa, chcąc odwdzięczyć się Marcinowi za to, że zgodził się reprezentować ją w sądzie podczas sprawy rozwodowej, pomoże mecenasowi w uporządkowaniu dokumentów.

Kaszuba uzna, że przyjaciółka jego ukochanej, to osoba godna zaufania i bardzo ją polubi. Z uznaniem obserwować będzie, jak świetnie Ewa radzi sobie ze znienawidzonymi przez niego papierami, a w końcu uzna, że może okazać się bardzo pomocna także w innych - bardziej prywatnych - kwestiach!

To właśnie Ewę Marcin poprosi, oczywiście w największej tajemnicy, by doradziła mu, jaki pierścionek kupić Idze. Nikt przecież nie zna Igi tak dobrze jak jej najlepsza przyjaciółka!

Ewa będzie bardzo podekscytowana tym, że Marcin zamierza poprosić Igę o rękę. Z radością zgodzi się pomóc Kaszubie, pójdzie z nim do sklepu jubilerskiego, a zaledwie kilka minut później pierścionek zaręczynowy dla Igi znajdzie się w kieszeni marynarki Marcina.

Stanie się jasne, że nic i nikt nie będzie już w stanie przeszkodzić przystojnemu mecenasowi w zrealizowaniu jego planów matrymonialnych - pod warunkiem, że Iga zgodzi się zostać jego żoną!

Zdradzamy, że Małecka dowie się, że Ewa i Marcin wybrali się razem do miasta i uzna, że przyjaciółka po prostu chce odbić jej faceta...

Czy podejrzewany przez Igę o zdradę Marcin odważy się uklęknąć przed ukochaną kobietą i oświadczyć się jej?

Tymczasem w życiu Krzyśka (Paweł Domagała) zaczną się dziać bardzo dziwne rzeczy. Były mąż Igi wpadnie w poważne tarapaty, gdy uświadomi sobie, że wszystkich jego przyjaciół prześladuje jakieś fatum.

Nikt nie będzie potrafił wytłumaczyć, co się dzieje, ale zarówno Irenę (Hanna Śleszyńska) jak i załogę sortowni, w której pracuje Małecki, dotknie seria niefortunnych wypadków. Krzysiek uzna, że to jego wina i dojdzie do wniosku, że musi odwołać się do najwyższej instancji... Co zrobi, aby pech przestał go wreszcie prześladować?

Na 6. odcinek 3. serii "O mnie się nie martw" Dwójka zaprasza w piątek 16 października o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje