Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Marcin wda się w romans z klientką?

Mecenas Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) nie bez kozery uchodzi za bardzo skutecznego adwokata. By pomóc swym klientom, a zwłaszcza klientkom, gotowy jest niemal na wszystko! Nawet na udawany... romans!


Reklama


W życiu Kaszuby znów pojawi się sympatyczna Pola Wójcik (Alicja Stasiewicz), która kiedyś uratowała jego reputację, poświadczając, iż to nie on prowadził samochód pędzący z ogromną prędkością po ulicach Warszawy. Marcin stoczy o nią walkę na pięści z innym mężczyzną!

Pola pracująca jako kierowca autobusu zwróci się do Kaszuby z prośbą o pomoc w pozbyciu się z jej życia natarczywego byłego - a raczej niedoszłego - chłopaka, Arka (Filip Pławiak).

- Czwarty miesiąc zalewa mnie esemesami, zapycha mi skrzynkę mailową filmikami. Ale najgorsze jest to, że ciągle za mną łazi - usłyszy Marcin od swej klientki, a już chwilę później na własne oczy przekona się, że Pola mówi prawdę.

Gdy Arek pojawi się w kancelarii, na nic się zdadzą tłumaczenia, że kobieta, którą kocha, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Pomysł Igi, by Marcin udawał nowego chłopaka Poli i poinformował Arka, że ma romans z obiektem jego westchnięć, wszystkim - a przede wszystkim Idze - wyda się najlepszym wyjściem z uczuciowego labiryntu.

Niestety, nikt nie przewidzi, że Arkadiusz nie podda się łatwo, a o Polę gotów będzie bić się z rywalem do ostatniej kropli krwi. Marcinowi nie przyjdzie nic innego, jak po prostu zakasać rękawy i stanąć do walki. Wrobiony przez Igę w romans z Polą Kaszuba stanie na wysokości zadania i wygra pojedynek z Arkiem, choć sam też będzie lekko poobijany. O tym, co myśleć o bijatyce przed kancelarią, nie będą wiedziały ani Aśka (Aleksandra Domańska), ani Marta (Katarzyna Akudowicz).

Zarzycka domyśli się jednak, o co chodzi, ale sekretarce cała sytuacja wyda się delikatnie mówiąc dziwna. A Pola? Jak zareaguje na poświecenie Marcina? Czy jej wdzięczność za pomoc nie zmieni się w zauroczenie prawnikiem i chęć zbliżenia się do niego?

Romans z zamożnym i przystojnym adwokatem mógłby przecież być dla Poli szansą na ciekawe i pełne emocji życie!

Przypominamy - 10. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" - już dziś, w piątek 15 maja, w TVP2 o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje