Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9450
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Marcin poprosi Igę o rękę... na dachu kancelarii!

Marcin (Stefan Pawłowski), choć rodzice będą mu to odradzali, poprosi Igę (Joanna Kulig) o rękę. Sposób, w jaki się oświadczy, zrobi na jego ukochanej wielkie wrażenie...


Reklama

Pewnego dnia wieczorem, kiedy kancelaria Zarzycki&Kaszuba opustoszeje, Marcin poprosi Igę, by poszła z nim na... dach budynku. Poprowadzi ją, trzymając za obie ręce, po schodach ozdobionych dziesiątkami palących się świec, a kiedy dotrą do celu, Iga zobaczy pięknie nakryty stół i mnóstwo kwiatów.

Od razu domyśli się, że Marcin ma jej coś bardzo ważnego do powiedzenia... Kaszuba uklęknie przed ukochaną, wyjmie z kieszeni pudełeczko z pierścionkiem i zapyta Małecką, czy zgodzi się zostać jego żoną. Oszołomiona Iga nie będzie się długo zastanawiać nad odpowiedzią. Pocałuje Marcina i bez wahania przyjmie oświadczyny.

Wiadomość o tym, że Iga i Marcin są już po słowie, największe wrażenie zrobi na Krzyśku  (Paweł Domagała). O zaręczynach byłej żony Małecki dowie się od Marty (Katarzyna Ankudowicz), a fakt, że w życiu kobiety, którą wciąż kocha i którą chciałby odzyskać, szykują się bardzo poważne zmiany sprawi, że wpadnie w rozpacz.

Także Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) będzie w szoku, ale po poważnej rozmowie z przyszłą synową dojdzie do wniosku, że dla dobra syna musi dojść z nią do porozumienia. Tymczasem Marcin, nie chcąc dłużej spać na polówce w kuchni, wyraźnie da Dorocie (Andżelika Kurowska) do zrozumienia, że powinna się wyprowadzić i zostawić w spokoju jego i Igę.

Iga nieoczekiwanie stanie jednak po stronie siostry, co doprowadzi do pierwszego poważnego konfliktu pomiędzy narzeczonymi. Czy dadzą radę - w imię miłości - stawić czoła kryzysowi w swoim związku?

Przypominamy, że na premierowe odcinki 3. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza w każdy piątek o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje