Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9403
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Marcin Kaszuba namówi swojego klienta na rozwód

Marcin (Stefan Pawłowski), podejmując się obrony oskarżonego o napad na drogerię Sławka (Robert Ostolski), nie będzie przypuszczał, że jego nowy klient zrobi wszystko, by iść do więzienia...


Reklama


Sławek to sympatyczny mężczyzna, który najbardziej na świecie boi się... żony. Natalia (Aldona Orman) ma go za nieudacznika i ofermę, pomiata nim i krytykuje go przy byle okazji, ale - w sytuacji podbramkowej - gotowa jest na wszystko, by uratować go z opresji. Gdy Sławek wpadnie w tarapaty i zostanie zatrzymany pod zarzutem napadu na drogerię, to właśnie Natalia zwróci się o pomoc do Marcina Kaszuby, nie zważając na to, że jej mąż wcale nie chce adwokata. Podczas rozprawy Sławek nieoczekiwanie poprosi sąd o ukaranie go i osadzenie w więzieniu. Okaże się, że mężczyzna chce iść za kratki, by... odpocząć od żony, która w domu nie daje mu nawet chwili spokoju i wytyka ciągle, że do niczego się nie nadaje!

Pojawienie się w sądzie Natalii utwierdzi Sławka w przekonaniu, że dobrze robi, chcąc uciec przed nią do więzienia. Dopiero Marcin uświadomi mu, iż może wybrać inne wyjście z sytuacji, w której - jako mąż toksycznej i złośliwej despotki - się znalazł. Kaszuba poradzi po prostu swemu klientowi, żeby się rozwiódł i w ten sposób uwolnił od pomiatającej nim kobiety. Sędzia na szczęście przychyli się do wniosku mecenasa, by nie karać Sławka zbyt surowo i, zamiast wsadzać go do więzienia, ukarze grzywną. Kiedy Natalia dowie się, że Marcin jednak nie wybronił jej męża i że Sławek musi zapłacić za swój czyn, zarzuci adwokatowi nieudolność...

Jak Natalia przyjmie wiadomość, że Sławek poprosi Kaszubę o złożenie w jego imieniu wniosku o rozwód tuż po zakończeniu rozprawy o napad na drogerię? Czy Sławek odważy się stanąć twarzą w twarz z żoną i osobiście powiedzieć jej, że ma dość życia u jej boku? Jak na podejście Natalii do męża wpłynie jej rozmowa z Igą (Joanna Kulig), która nieoczekiwanie pojawi się w sądzie?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w piątek 29 maja. Na 12. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza o godzinie 20.10.

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje