O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9004
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Marcin i Łukasz skoczą sobie do oczu!

Marcin (Stefan Pawłowski) zostanie aresztowany, Łukasz (Jan Wieczorkowski) trafi do szpitala, a Iga (Joanna Kulig) złamie ukochanemu życie i karierę...


Reklama

To, czego Iga dowie się o ukochanym swojej siostry, nie będzie jej dawać spokoju. Małecka posądzi Łukasza , że chce wykorzystać Dorotę (Andżelika Kurowska), by rozliczyć się z własną przeszłością i zemścić na dawnych wrogach. Okaże się, że Łukasz wcale nie jest tym, za kogo się podaje! Nawet nie nazywa się tak, jak twierdzi...

Wyjdzie na jaw, że Łukasz był adwokatem, ale za przestępstwo, którego się dopuścił, został pozbawiony praw wykonywania zawodu i trafił do więzienia. 

Iga postanowi zobaczyć się z nim i szczerze porozmawiać, ale na własnych warunkach. Po wysłuchaniu historii Łukasza, Małecka dojdzie do wniosku, że myliła się co do niego. Niestety, ich spotkanie przerwie nieoczekiwane pojawienie się Marcina Kaszuby.

Iga, zdemaskowana przez Łukasza jako siostra Doroty, nie będzie w stanie zapanować nad emocjami ukochanego siostry i emocjami Marcina, którzy - gdy sytuacja wymknie się spod ich kontroli - rzucą się na siebie z pięściami.

Kiedy na miejscu bójki pojawią się ratownicy medyczni i policja, stanie się jasne, że poturbowany Łukasz nie pozwoli, by napaść na niego uszła Marcinowi płazem. Łukasz zostanie odwieziony do szpitala, a Kaszuba aresztowany.

Kariera Marcina niemal legnie w gruzach, a Marek (Krzysztof Stelmaszyk) obwini Igę o to, że złamała życie jego synowi. Marcin zdecyduje się - jeśli sprawa o pobicie trafi do sądu - poprosić o pomoc... Laurę Cyryło (Katarzyna Zielińska). Czy młody Kaszuba pójdzie siedzieć? To zależeć będzie tylko od Łukasza, który przed laty był związany z Laurą!

Przypominamy, że na premierowe odcinki 3. serii "O mnie się nie martw" telewizyjna Dwójka zaprasza w każdy piątek o godzinie 20.10.

Dowiedz się więcej na temat: Stefan Pawłowski | Joanna Kulig | Jan Wieczorkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje