Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Magda i Laura wkroczą na wojenną ścieżkę!

Magda (Anna Terpiłowska), coraz bardziej zakochana w Marcinie (Stefan Pawłowski), zacznie żałować zakładu, jaki zawarła z Laurą (Katarzyna Zielińska). Między prawniczkami dojdzie do ostrej wymiany zdań...


Reklama


Kiedy Magda Gadomska zakładała się z Laurą Curyło, że uda się jej w ciągu miesiąca zdobyć serce Marcina, nie przypuszczała, że przystojny adwokat okaże się... mężczyzną jej życia, a na spotkania z nim po prostu nie będzie się mogła doczekać! Strach przed tym, że wyjdzie na jaw, iż uwiodła Kaszubę, by wygrać zakład, zacznie ją paraliżować. Gdy pewnego dnia Laura zapyta ją, na jaki adres wysłać skrzynkę szampana, o którą się założyły, Magda bardzo się zdenerwuje.

- Nie mówmy o tym. To był głupi pomysł - rzuci i będzie chciała szybko zmienić temat, ale Laura nie da za wygraną.

- Nasz zakład? Czy uwiedzenie Kaszuby? Taki jest słaby? - zacznie dopytywać koleżankę, a reakcja Magdy kompletnie ją zaskoczy.

- Chcę, żebyś dała nam spokój. I może wreszcie sama zbudowała jakiś sensowny związek... Bo chyba masz z tym spory problem! - powie Gadomska, a twarz Laury zrobi się w odpowiedzi na te słowa purpurowa.

Laura rzuci tylko Magdzie pełne zdziwienia spojrzenie, odwróci się na pięcie i bez słowa odejdzie. W jednej chwili stanie się jasne, że prawniczki wkroczyły właśnie na wojenną ścieżkę i jeśli kiedykolwiek miały nadzieję, że się zostaną przyjaciółkami, szansę na to straciły bezpowrotnie.

Tymczasem życie Gadomskiej i Kaszuby zacznie przypominać sielankę. To, co ich połączyło, a miało początkowo być tylko nic nie znaczącym romansem, niespodziewanie przeobrazi się w pełen namiętności związek. Czy Magda zdecyduje się wyznać Marcinowi prawdę o swym zakładzie z Laurą?

Na 10. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza w piątek - 15 maja - o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje