Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Krzysiek zakocha się w Marcie?

Krzysiek (Paweł Domagała) postawi sobie za punkt honoru obrzydzenie Marcie (Katarzyna Ankudowicz) Ameryki i przekonanie sekretarki, że nie powinna wyjeżdżać z kraju. O pomoc zwróci się do Staszka (Kacper Olszewski), który odkryje, że Małecki... zakochał się w narzeczonej Podhalskiego (Karol Dziuba)!

W 7. odcinku 4. serii "O mnie się nie martw" (emisja w TVP2 w piątek 22 kwietnia o godzinie 20.40) Marta potwierdzi w rozmowie z Krzyśkiem, że zamierza wyjechać razem z Tomkiem do Stanów Zjednoczonych i tam rozpocząć nowe życie.

Reklama

- Do Ameryki? Kiedy? I co? Tak z marszu się pani zdecydowała na opuszczenie ojczyzny, kraju przodków? - zapyta Małecki, nie kryjąc, że decyzja Marty wydaje się mu niedorzeczna.

- A on ledwo co się oświadczył, a już takie twarde warunki stawia... - zdziwi się Krzysiek, gdy sekretarka z kancelarii Zarzycki&Kaszuba stwierdzi, że podjęła decyzję o wyjeździe, bo chce tego jej narzeczony.

Małecki zacznie przekonywać Martę, że Stany Zjednoczone wcale nie są takim krajem, jaki Polacy znają z filmów.

- Tam to dopiero trzeba mieć zdrowie, tam się zgoła inaczej żyje - stwierdzi, a kiedy Marta zapyta go, czy był w Ameryce, skłamie, że zna Stany jak własną kieszeń i chętnie jej o tym opowie.

Krzysiek, chcąc dowiedzieć się czegoś złego o kraju, do którego wybiera się Marta, zwróci się o pomoc do Staszka Popiołka.

Chłopak - jak się okaże - był kiedyś w USA, ale Małecki nie będzie w stanie zapamiętać wszystkiego, czego dowie się od kolegi swej córki.

Poprosi Stanisława, by poszedł z nim na... randkę z Martą i dyskretnie czuwał, aby nie popełnił żadnego błędu, przekonując ją do porzucenia myśli o emigracji.

- Ale numer! Pan się po prostu w niej zabujał! - odkryje Staś i zgodzi się iść z Krzyśkiem do kawiarni na spotkanie z panną Piątek.

Zdradzamy, że Staszek nie wyjdzie ze spotkania z Martą bez szwanku! Co mu się stanie?

Czy Małeckiemu uda się przekonać Martę, by jeszcze raz rozważyła swoją decyzję? Czy Krzysiek rzeczywiście czuje coś do sekretarki? 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje