Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9402
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Krzysiek i Filip zostaną przyjaciółmi?

Czy to możliwe, by Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała) i Filipa Bonneta (Piotr Jankowski) połączyła przyjaźń? Być może to kiedyś nastąpi, bo obaj bardzo się do siebie zbliżą dzięki swoim córkom...


Reklama


- My teraz jeden wielki rodzina. Musimy działać dla dobra dziewczynków, bo dobro dziewczynków jest najważniejszy - powie łamaną polszczyzną Filip, gdy razem z Krzysztofem odprowadzą pewnego dnia swe córki do szkoły.

Zaskoczony słowami ojca Helenki Krzysiek niespodziewanie zgodzi się z Bonnetem, ale nie będzie chciał przyznać mu się, że i on myśli podobnie. Do tego, by obaj byli mężowie Igi (Joanna Kulig) w ogóle zaczęli ze sobą rozmawiać, zmusi ich... Oliwka (Oliwia Dąbrowska). Dziewczynka, widząc jak jej siostra ekscytuje się pomysłem spędzenia wakacji ze swym tatą we Francji, zapyta Krzysztofa, czy oni też pojadą - jak powie - "en France". Filip, słysząc to pytanie, zareaguje... zaproszeniem Małeckiego i Oliwki!

- Ja zaprasza! Pan już prawie mówić francuski, córka też ma akcent... - powie.

Krzysztofowi bardzo nie spodoba się to, że Filip chce - jak się wyrazi - przerobić jego córkę na bonżurkę.

- Tylko nas tam jeszcze brakowało. Nic z tego! - kategorycznie odrzuci zaproszenie Bonneta, ale gdy ten zacznie go zapewniać, że nie ma złych zamiarów, bo jest wdzięczny Krzyśkowi za to, że nie starał się nastawić Helenki (Maja Kwaśny) przeciw niemu.

- Ja dla pana mam propozycja. Żeby pieniędzy dodatkowo narobić. Mój znajoma na spółka i szuka ludzi do wszystkiego. No tych... złotych rączków ona szuka... - zacznie przekonywać Małeckiego, że jest do niego nastawiony pokojowo.

Krzyśkowi przez chwilę przejdzie przez głowę myśl, że propozycja Filipa jest naprawdę interesująca, ale po chwili zda sobie sprawę, że jednak nie powinien traktować jej zbyt poważnie.

- Tu mam pracę, tu mi płacą. Lepszy wróbel w garści niż ślimak w sałacie - powie później Jackowi (Dawid Zawadzki) i Wojtkowi (Wojciech Solarz), którzy nieoczekiwanie zaczną go przekonywać, że praca przy remontach pod klucz, jaką zaproponował Filip, to świetna sprawa...

Czy podczas rodzinnej kolacji przygotowanej przez Filipa, na którą Bonnet zaprosi Krzysztofa, Halenkę i Oliwkę, ojcowie dziewczynek dojdą do porozumienia? Jak rozwinie się ich znajomość? Czy dla dobra córek zdecydują się na zawieszenie broni?

Na 7. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza w piątek 24 kwietnia o godzinie 20.10. 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje