Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9292
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska w adwokackiej todze

W nowym serialu TVP 2 "O mnie się nie martw" obok Joanny Kulig zobaczymy m.in. Katarzynę Zielińską. Tym razem gwiazda "Barw szczęścia" wcieli się w czarny charakter, prawniczkę Laurę Curyło.
Reklama

Pełen humoru serial "O mnie się nie martw" opowiada o zderzeniu dwóch światów - świata zwykłych ludzi, żyjących od pierwszego do pierwszego, z elitarnym światem prawników.

Główną bohaterką jest 30-letnia Iga Małecka (w tej roli Joanna Kulig), rozwódka z dwójką dzieci, bez wykształcenia, która właśnie straciła pracę. Ma miękkie serce i ostry język. Na skutek życiowych zawirowań trafia w środowisko zamożnych pracowników kancelarii prawnej. W pierwszym odcinku pozna m.in. bezwzględną Laurę Curyło (Katarzyna Zielińska), prawniczkę, która reprezentuje na rozprawie rozwodowej jej męża.

- Toga adwokacka jest bardzo ciężka. Minęło trochę czasu, zanim się z nią oswoiłam. Ponieważ nagrywaliśmy zdjęcia w upalne dni, nie był to najwygodniejszy strój. Najpierw jednak mieliśmy problem, żeby znaleźć togę, która by na mnie pasowała, bo jestem dość drobna. Dzięki temu kostiumowi łatwiej zbudować postać - zdradza sekrety serialowej kuchni Katarzyna Zielińska.

- Laurę Curyło nie interesuje na sali sądowej prawda, tylko chęć wygranej. Jest ambitna. Chce być najlepsza. Przez kolegów po fachu nazywana jest bulterierem - charakteryzuje swoją postać aktorka.

- Marzeniem było dla mnie zagranie takiej roli, bo jest zupełnie inna od postaci Marty Walawskiej z "Barw szczęścia" - przyznaje. Zielińska ma ostatnio szczęście do ról czarnych charakterów. Przypomnijmy, że niedawno dołączyła też do obsady serialu "Przyjaciółki", w którym wciela się w antypatyczną Alicję.

Aktorkę w nowej produkcji TVP 2 będzie można oglądać od 5 września, w kolejne piątki wieczorem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje