Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9337
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska jest w ciąży?

Według doniesień kolorowych magazynów i portali plotkarskich Katarzyna Zielińska, którą po wakacjach będziemy oglądać jako Laura Curyło w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw", na początku przyszłego roku zostanie mamą.


Reklama

Kilka dni temu minął rok od chwili, gdy Katarzyna Zielińska przysięgała przed ołtarzem miłość i wierność swemu ukochanemu Wojciechowi Domańskiemu. Ponoć na 1. rocznicę ślubu aktorka podarowała mężowi cudowną... wiadomość - że spełni się ich największe marzenie i za parę miesięcy zostaną rodzicami.

Informację o tym, że Katarzyna Zielińska oczekuje na swe pierwsze dziecko, podał jeden z dwutygodników, powołując się na rozmowy ze znajomymi serialowej Laury z "O mnie się nie martw".

- Kasia czuje się świetnie i nie ma zamiaru zmieniać swoich planów zawodowych - cytuje koleżankę aktorki magazyn "Flesz", dodając, że to już pewne, iż gwiazda jest w ciąży.

Ostatnie tygodnie były dla Katarzyny Zielińskiej bardzo pracowite. Po wakacyjnej przerwie wróciła na plan "Barw szczęścia" (w Martę Walawską wciela się od 2007 roku), dołączyła do obsady "Przyjaciółek", a w dodatku dostała jedną z głównych ról w nowym serialu TVP2 "O mnie się nie martw", który na antenie Dwójki pojawiać się będzie jesienią w każdy piątkowy wieczór. Teraz Kasia ma szykować się do najważniejszej roli w swoim życiu - do roli mamy...

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański poznali się, gdy byli... uczniami - oboje pochodzą z Podhala, a w szkole podstawowej chodzili do jednej klasy.

Potem ich drogi rozeszły się na kilka lat, ale widocznie byli sobie pisani, bo gdy w 2010 roku spotkali się po długiej przerwie, wystarczyła chwila, by uznali, że nie mogą bez siebie żyć. Ich ślub, który odbył się 3 sierpnia ubiegłego roku, był wielkim wydarzeniem towarzyskim.

Jak informuje "Flesz", Kasia i Wojciech zostaną rodzicami na początku 2015 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje