O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 9992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Karol Dziuba został... mężem

Karol Dziuba, którego po wakacjach będziemy mieli okazję oglądać jako prawnika Tomasza Podhalskiego w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw" oraz jako stójkowego Niemca w 7. serii "Czasu honoru", niedawno zmienił stan cywilny...


To był jeden z najszczęśliwszych dni w życiu Karola Dziuby! Choć od kilkunastu tygodni jest bardzo zajęty, bo pracuje jednocześnie na planach dwóch seriali, znalazł czas, by wziąć ślub. Wybranką młodego aktora, której ślubował dozgonną miłość i wierność, jest robiąca coraz większą karierę... Milena Suszyńska, czyli Gosia z "Samej słodyczy" i Paulina z "Barw szczęścia".

Ślub Karola i Mileny odbył się w pierwszą sobotę sierpnia. Państwu młodym udało się utrzymać termin i miejsce uroczystości w tajemnicy przed mediami, więc żaden paparazzo nie zakłócił im spokoju w dniu, który oboje uznali za najpiękniejszy w życiu. O tym, że poślubił Milenę, Karol Dziuba zdecydował się powiadomić swych znajomych i fanów za pośrednictwem Facebooka, zmieniając swój status i zamieszczając zdjęcie z przyjęcia weselnego, na które zaprosili najbliższych do restauracji Stary Dom (jej współwłaścicielem jest Piotr Adamczyk, czyli Fryderyk z "Samej Słodyczy").

Reklama

- Mąż i żona - podpisał fotografię, na której rozanielona Milena w przepięknej sukni tuli się do niego podczas tańca.

Karol Dziuba i Milena Suszyńska poznali się podczas studiów w warszawskiej Akademii Teatralnej. O początkach ich związku niewiele wiadomo, bo oboje starają się bardzo strzec swej prywatności. Swoim szczęściem dzielą się tylko z najbliższymi przyjaciółmi i znajomymi, publikując od czasu do czasu wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Milena Suszyńska | Karol Dziuba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama