Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9315
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig została gwiazdą disco polo?

Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. W dodatku świetnie śpiewa. Do kin wchodzi właśnie nowy film z jej udziałem, w którym wykonuje przeboje... disco polo.


Reklama

Już w najbliższy piątek, 27 lutego, na ekrany kin w całej Polsce wejdzie "Disco polo" - film Macieja Bochniaka opowiadający o ludziach, których piosenki w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku podbijały discopolowe listy przebojów, czyniąc z wykonujących je wokalistek i wokalistów gwiazdy pierwszej wielkości. W jedną z piosenkarek nurtu określanego często jako "muzyka chodnikowa" wcieliła się Joanna Kulig.

- Ależ to była przygoda! Wcześniej nie miałam pojęcia, że świat gwiazd disco polo jest taki barwny. Bajkowe kreacje, dziesiątki par butów przywożonych z Paryża i zmienianych kilka razy dziennie, przeloty helikopterami na koncerty! W głowie mi się nie mieściło, że wokół muzyki dzieją się takie rzeczy - powiedziała aktorka w wywiadzie o pracy na planie "Disco polo".

Joanna Kulig, która kiedyś marzyła, by zostać wokalistką jazzową, doskonale sprawdziła się w roli gwiazdy disco polo. W filmie wyreżyserowanym przez jej męża gra Gensoninę.

- Inspirowałam się trochę postacią wokalistki La Strady, w filmie śpiewam jej piosenkę "Już taka jestem". Chciałam się z nią spotkać... Nie doszło do tego, bo ona była bardzo zajęta, ale obejrzałam wiele jej koncertów na wideo - opowiadała Joanna na łamach miesięcznika "Twój Styl".

Na uroczystej premierze "Disco Polo" (odbyła się we wtorkowy wieczór w warszawskim Multikinie) stawiło się mnóstwo gwiazd... disco polo oraz odtwórcy głównych ról w filmie Macieja Bochniaka. Na czerwonym dywanie królowała oczywiście Joanna Kulig, która po raz pierwszy pozowała do zdjęć u boku męża. W kinie pojawili się też m.in. Tomasz Kot, czyli niezapomniany Maksymilian Skalski  z "Niani", Aleksandra Hamkało, czyli Basia Torzewska z "Lekarzy", Piotr Głowacki, czyli Kazik z "Barw szczęścia", Janusz Chabior, czyli Marian Bońka ze "Służb specjalnych", i Olga Frycz, czyli Marysia z "Ciszy nad rozlewiskiem".

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z uroczystej premiery "Disco polo".

 

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial) | Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje