Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", po raz pierwszy została mamą! Dziecko aktorki przyszło na świat kilka dni temu w Los Angeles.

Na razie nie ujawniono płci dziecka.

Reklama

Joanna Kulig wraz z mężem Maciejem Bochniakiem od kilku miesięcy przebywają w Kalifornii, gwiazda promuje w Stanach Zjednoczonych swój najnowszy film - "Zimna wojna".

Aktorka podpisała też kontrakt z światowej sławy agencją aktorską CAA, która obsługuje między innymi Brada Pitta i Meryl Streep.

Informację o tym, że pierwsze dziecko aktorki pojawiło się na świecie już kilka dni temu potwierdził dla "Super Expressu" producent filmowy przebywający z gwiazdą w Los Angeles, Piotr Dzięcioł. 

Plotki o ciąży Kulig potwierdziły się na początku października, gdy nie mogła pojawić się na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku.

Później w wywiadzie dla magazynu Elle mówiła: "To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada".

Udział w oscarowej gali był marzeniem Joanny Kulig. Na pytanie, czy podczas ceremonii zobaczymy polską aktorkę, Piotr Dzięcioł nie potrafił jeszcze odpowiedzieć. Film "Zimna wojna" został nominowany w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy reżyser i najlepsze zdjęcia.


INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje