Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig pracuje na dwa etaty i zarabia krocie!

Joanna Kulig, czyli nieodżałowana Iga z "O mnie się nie martw", po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim wróciła do pracy! Kilka dni temu pojawiła się na planie produkcji "The Eddy" - nowego ośmioodcinkowego serialu Netflixa, w którym gra główną rolę, a który reżyseruje zdobywca Oscara za film "La La Land" Damien Chazelle.

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Kulig właśnie wyruszyła na podbój świata... Po tym, jak po premierze "Zimnej wojny" okrzyknięta została przez krytyków z Hollywood jedną z najlepszych europejskich aktorek, stało się jasne, że wcześniej czy później zrobi światową karierę. Co prawda nie zdobyła za swą kreację w filmie Pawła Pawlikowskiego nominacji do Oscara, na którą wszyscy bardzo liczyliśmy, ale i tak rzuciła na kolana całą Fabrykę Snów. Ciąża uniemożliwiła jej jednak skorzystanie ze wszystkich ofert, którymi zasypali ją amerykańscy producenci i reżyserzy.

Reklama

Przed urodzeniem syna Joanna Kulig zdążyła zagrać jedynie epizod w serialu "Hanna". Dopiero parę dni temu aktorka postanowiła zakończyć urlop macierzyński i stawiła się w pracy w... Paryżu! To właśnie w stolicy Francji powstają zdjęcia do nowego serialu, w którym Joanna gra jedną z głównych ról. "The Eddy" jeszcze w tym roku będzie dostępny na całym świecie na platformie Netflix.  

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje