Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig potwierdziła, że jest w ciąży!

Joanna Kulig, czyli Iga Małecka-Kaszuba z "O mnie się nie martw", wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży...


W ostatni weekend września Joanna Kulig miała być gościem specjalnym VIII Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku, ale w ostatniej chwili odwołała swój udział w imprezie. Podczas gali finałowej festiwalu odtworzono za to filmik nagrany przez aktorkę, w którym wyznała, że jest w ciąży i nie mogła przyjechać do Płocka ze względu na badania i wizyty lekarskie.

Reklama

Joanna Kulig wiele razy mówiła w wywiadach, że - choć aktorstwo jest jej wielką pasją - nie zamierza zrezygnować z macierzyństwa dla kariery, bo nie wyobraża sobie życia bez rodziny.

- Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym - powiedziała w rozmowie z jednym z magazynów.

Pierwsze dziecko gwiazdy "O mnie się nie martw" i reżysera Macieja Bochniaka najprawdopodobniej przyjdzie na świat pod koniec tego roku. Niewykluczone, że para zostanie rodzicami w... 9. rocznicę swego ślubu.

Joanna Kulig i Maciej Bochniak stanęli na ślubnym kobiercu w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 2009 roku. Poznali się trzy lata wcześniej na planie filmu "Środa, czwartek rano" - ona grała w nim swą pierwszą główną rolę, a on zatrudniony był na planie jako... mikrofoniarz. Podobno od razu wpadli sobie w oko.

- Uzupełniamy się, bardzo do siebie pasujemy pod względem osobowościowym. Mamy identyczną naturę, temperament do godzenia, a nie do wzbudzania konfliktów. Myślę, że opatrzność nad nami czuwała, że się odnaleźliśmy i trwamy przy sobie - wyznała Joanna Kulig na łamach książki Łukasza Maciejewskiego "Aktorki. Odkrycia".

Odtwórczyni roli Justyny Matei w serialu "Pułapka" jest bez wątpienia jedną z najlepszych polskich aktorek swojego pokolenia. Ma na swoim koncie mnóstwo nagród, a ostatnio jej nazwisko pojawiło się na liście "2019 Best Actress Oscars Predictions" w gronie dziewięciu gwiazd mających największe szanse na... Oscara 2019 za najlepszą główną rolę kobiecą. Jak prognozuje amerykański magazyn "The Playlist" Joanna Kulig - za sprawą kreacji, którą stworzyła w filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego - niemal na pewno znajdzie się wśród aktorek nominowanych do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej i zostanie zaproszona do Los Angeles na oscarową galę. Na razie jednak Joanna Kulig nie myśli o Hollywood, bo przygotowuje się do najważniejszej w swoim życiu roli - do roli mamy.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama