Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie wróci do Polski przed porodem?

Spodziewająca się właśnie swego pierwszego dziecka Joanna Kulig, czyli Iga Małecka-Kaszuba z "O mnie się nie martw", która od kilku tygodni promuje swój ostatni film - mającą szansę na Oscara "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego - w Stanach Zjednoczonych, najprawdopodobniej wróci do Polski dopiero po porodzie!

To już niemal pewne - pierwsze dziecko Joanny Kulig i reżysera Macieja Bochniaka będzie... mieć amerykańskie obywatelstwo.

Reklama

Aktorka, jak donosi jeden z tabloidów, zdecydowała się na poród w najpopularniejszej wśród hollywoodzkich gwiazd klinice w Los Angeles - tej samej, w której na świat przyszły dzieci Alicji Bachledy-Curuś i Weroniki Rosati.

Za luksus ten Joanna Kulig zapłaci krocie... Według "Super Expressu" poród kosztować ją będzie aż 20 tysięcy dolarów, ale za to jej dziecko automatycznie otrzyma amerykańskie obywatelstwo...

Odtwórczyni roli Igi w "O mnie się nie martw" nie miała zamiaru rodzić w USA, ale lekarze ostrzegli ją, iż nie powinna latać samolotami, będąc w zaawansowanej ciąży. Aktorka postanowiła więc zostać w Ameryce aż do rozwiązania.

Joanna Kulig wiele razy mówiła w wywiadach, że aktorstwo jest jej wielką pasją, ale nie zamierza rezygnować dla kariery z macierzyństwa. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje