Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9669
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig gra z unieruchomioną nogą! Mamy zdjęcia!

Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", uległa kilka dni temu wypadkowi, w wyniku którego nie może poruszać się swobodnie. Aktorka nie przerwała jednak pracy i gra z nogą unieruchomioną stabilizatorem.


Reklama

O tym, że Joanna Kulig miała wypadek na planie "O mnie się nie martw", poinformowała pod koniec ubiegłego tygodnia menadżerka aktorki. Okazało się, że gwieździe serialu Dwójki pękła kość, w wyniku czego noga Joanny musiała zostać unieruchomiona! Na szczęście nie doszło do złamania...

Ponieważ zdjęcia do nowych odcinków 2. serii "O mnie się nie martw" wciąż trwają, twórcy serialu musieli dokonać kilku poprawek w scenariuszu, by w jakiś sposób uzasadnić fakt, że główna bohaterka nagle porusza się o kulach.

Marta Polaczuk, przedstawicielka Akson Studio, czyli producenta serialu, stwierdziła w rozmowie z jednym z dzienników, że wprowadzone w scenariuszu zmiany są delikatne i dokonane po to, by Joanna Kulig mogła dokończyć zdjęcia. Wypadek, jakiemu uległa aktorka, nie wpłynie znacząco na losy Igi Małeckiej.

- Na szczęście wypadek był tak niegroźny, że nie trzeba było przerywać pracy - powiedziała.

Joanna Kulig to jedna z najlepszych polskich aktorek młodego pokolenia, więc "drobna" niedogodność, jaką jest unieruchomienie nogi w stabilizatorze, nie przeszkadza jej w pracy. Joasia po raz pierwszy po wypadku pojawiła się na planie w niedzielę i po prostu - jak gdyby nic się nie stało - wcieliła się w Igę Małecką. Jest profesjonalistką i perfekcjonistką, więc - choć mogła przecież przerwać zdjęcia na czas rekonwalescencji - zagrała swoje sceny.

Przypominamy, że z Igą Małecką i pozostałymi bohaterami "O mnie się nie martw" spotkamy się dopiero za tydzień. Na emisję kolejnego odcinka 2. serii serialu TVP2 zaprasza w piątek 10 kwietnia o godzinie 20.10. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie zdjęcia Joanny Kulig grającej Igę z unieruchomioną nogą - publikujemy je jako pierwsi!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial) | Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje