O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9067
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig chce grać na całym świecie, ale mieszkać w... Polsce!

Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z „O mnie się nie martw”, od kilku lat bierze udział w castingach do międzynarodowych produkcji, ale nie zamierza opuszczać Polski... - Jestem szczęśliwa tu, gdzie jestem – mówi.

Udział w filmach "Sponsoring" i "Kobieta z piątej dzielnicy", które wyświetlane były w niemal całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych, sprawił, że Joanną Kulig zainteresowali się producenci z Hollywood. Przez "San Francisco Chronicle" okrzyknięta nawet została jedną z najbardziej... pociągających i ponętnych aktorek świata! Wszystko wskazywało na to, że gdyby tylko Joanna zdecydowała się na międzynarodową karierę, po prostu by ją zrobiła.

Reklama

- Nie jest powiedziane, że gdybym wyjechała do Stanów, to moja droga zawodowa ułożyłaby się lepiej - powiedziała serialowa Iga z "O mnie się nie martw" w wywiadzie, dodając, że nie byłaby szczęśliwa, gdyby opuściła Polskę na stałe.

- Tu mam rodzinę i swoje korzenie, męża i dom, jestem w dobrej agencji, która organizuje mi castingi także do zagranicznych produkcji. Czuję, że moje miejsce jest tu, a czy to się zmieni...? Nie wiem - wyznała.

Joanna Kulig uważa, że w Polsce jest mnóstwo aktorek i aktorów, którzy mogliby zawojować cały świat.

- Jest zainteresowanie polskimi aktorami - twierdzi.

Ona sama wciąż bierze udział w castingach do międzynarodowych produkcji, choć jeszcze kilka lat temu nie mówiła w żadnym obcym języku. Nauczyła się jednak porozumiewać po angielsku, niemiecku i francusku!

- Dla aktora nauczenie się języka jest takim samym zadaniem jak nauczenie się tańca czy stepowania - mówi.

Niedawno Joanna Kulig zakończyła zdjęcia do filmu "Niewinne" Anne Fontaine. By zagrać zakonnicę w nowej produkcji znanej francuskiej reżyserki, aktorka zrezygnowała ze współpracy z samym Paulem Verhoevenem, choć wygrała casting do jednej z ról w najnowszym obrazie twórcy "Nagiego instynktu", "Pamięci absolutnej" i "Czarnej księgi".

Przypominamy, że od 11 września Joannę Kulig będziemy mieli okazję oglądać jako Igę Małecką w 3. serii "O mnie się nie martw". Światowa premiera filmu "Niewinne" zaplanowana jest natomiast na wiosnę przyszłego roku.

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig | O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje