Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9450
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Jan Wieczorkowski nie zatańczy z gwiazdami...

Jan Wieczorkowski, czyli Łukasz Drzewiecki z "O mnie się nie martw", choć miewał propozycje, w programie z tańczącymi gwiazdami nie wystąpi. "To nie moja bajka" - mówi PAP Life Wieczorkowski i zapewnia, że do programów rozrywkowych z udziałem gwiazd się nie wybiera.


Aktor Jan Wieczorkowski, który zasłynął rolą Michała Chojnickiego w serialu "Klan", a w swoim dorobku artystycznym ma też udział w takich serialach jak "Fala zbrodni", "Czas honoru" czy "O mnie się nie martw", do tej pory nie wystąpił w żadnym programie rozrywkowym z udziałem gwiazd. Jak przyznaje, programy typu "Taniec z gwiazdami" go nie interesują.

Reklama

"Tego typu programy rozrywkowe to nie jest moja bajka. Owszem, były propozycje, które konsekwentnie odrzucałem i nie muszę się martwić o kolejne, bo już ich nie otrzymuję. Do programów rozrywkowych się nie wybieram" - deklaruje aktor.

Miłośników talentu Wieczorkowskiego zadowoli pewnie fakt, że aktora w przyszłym roku zobaczymy na dużym ekranie w nowym filmie z jego udziałem. "Obecnie czekam na premierę filmu fabularnego 'Sprawiedliwy' w reżyserii Michała Szczerbica.

Choć to kolejny film, który znowu dotyka tematu drugiej wojny światowej, to uważam, że jest to bardzo piękny i ważny film. Jego premiera odbędzie się najprawdopodobniej na wiosnę. W oczekiwaniu na ten film od czasu do czasu pracuję przy różnych produkcjach, żeby zarobić na kredyty" - żartuje Wieczorkowski.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Wieczorkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje