Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"O mnie się nie martw": Irena zostanie zdemaskowana, a Marta rzuci Krzyśka!

Krzysiek (Paweł Domagała) uświadomi Marcie (Katarzyna Ankudowicz), że musi jak najszybciej wyjaśnić mediom, że to nie ona jest Marthą Friday. Zaproponuje, by o pomoc w odnalezieniu prawdziwej autorki bestsellera zwrócić się o pomoc do pani Ireny (Hanna Śleszyńska)!

Marta będzie zdruzgotana tym, że media biorą ją za kogoś, kim nie jest.

Reklama

W dodatku Krzysiek - mający bądź co bądź znajomości wśród prawników - postraszy sekretarkę, że za kradzież cudzej tożsamości może trafić do więzienia!

- Jest tylko jedna osoba w Warszawie, która może nam pomóc - stwierdzi i zaprowadzi Martę do pani Ireny, która, według niego, jako pracownica wydawnictwa z pewnością będzie wiedziała, jak dotrzeć do Marthy Friday, by wyjaśnić nieporozumienie, zanim pisarka oskarży jego dziewczynę o oszustwo i podszywanie się pod nią.

Gdy pani Irena dowie się, że Marta posądzana jest o autorstwo książki, którą to ona napisała, bardzo się zdenerwuje, ale nie da po sobie poznać, że sprawa dotyczy jej osobiście.

Nie zareaguje nawet wtedy, kiedy Krzysiek nazwie Marthę Friday grafomanką!

Marta zwierzy się Irenie, że po przeczytaniu powieści, o której mówi cała Polska, zrozumiała, iż Krzysiek nie jest tym mężczyzną, o związaniu się z którym marzy od dawna... Małecki, słysząc to, wpadnie w szał i wypomni Marcie wszystko, co dla niej zrobił - że zmusił Tomka (Karol Dziuba) do oświadczyn, że stawiał jej bańki, że pocieszał, kiedy była sama...

- I on to naprawdę zrobił dla pani? - zdziwi się Irena, a Marta potwierdzi i szybko doda:

- No ale jak ja mam z nim być? Przy nim nie będę przecież mogła chodzić w szpilkach. Poza tym... to śmieciarz! - powie Marta.

- Można chodzić w czółenkach, a Krzysztof nie jest śmieciarzem tylko wykwalifikowanym utylizatorem odpadów - Irena od razu stanie w obronie Małeckiego, ale sekretarka zdecyduje, że musi jednak z nim zerwać.

Rozmowę kobiet przerwie niespodziewana wizyta Wojtka (Wojciech Solarz), który - nieświadomy, iż zdradza największą tajemnicę Ireny - powie Krzyśkowi, że to ona jest Marthą Friday.

- Tak, Krzysiu, to ja - przyzna pani Irena.

Jak na tę wieść zareaguje Małecki? Czy Irena zdoła przemówić Marcie do rozsądku i przekona ją, by nie rzucała Krzyśka?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już dziś - w piątek 27 maja o godzinie 20.40, kiedy to TVP2 rozpocznie emisję 12. odcinka 4. serii "O mnie się nie martw".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje