Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9402
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Iga zostanie studentką?

Po tym, jak jeden z brukowców nazwał Igę (Joanna Kulig) "zwykłą sprzątaczką", a jej zdjęcia z Marcinem (Stefan Pawłowski) opatrzył podpisem "To chyba mezalians, mecenasie?", ambitna dziewczyna postanowi radykalnie zmienić swoje życie!


Reklama


Po aferze, jaka rozpętała się wokół Marcina Kaszuby z powodu jego rzekomej pirackiej jazdy samochodem po ulicach Warszawy, tabloidy zainteresowały się nie tylko przystojnym mecenasem, ale też kobietami z jego najbliższego otoczenia. Iga - sfotografowana z adwokatem przez paparazzi - ku swojej rozpaczy dostrzeże w kiosku nowy numer plotkarskiego pisma "Sama prawda", a w nim... swoje zdjęcie!

Nie to jednak, że jej podobizna widnieje na okładce pisma, ale tytuł artykułu, którego bezwiednie została bohaterką, sprawi, że poczuje się upokorzona. "To chyba mezalians, mecenasie? Pirat drogowy bawi się (ze) sprzątaczką!" - ten nagłówek naprawdę bardzo zaboli Igę, ale też utwierdzi w przekonaniu, że dobrze zrobiła, decydując się na złożenie dokumentów na wyższą uczelnię.

Iga już od pewnego czasu nosiła się z zamiarem pójścia na studia. Niestety, system on line nie przyjął jej dokumentów, bo rekrutacja na rozpoczynający się właśnie semestr została już zamknięta. Zdeterminowana dziewczyna postanowi osobiście odwiedzić uczelnię i ubłagać zajmującą się przyjmowaniem papierów sekretarkę, by zrobiła dla niej wyjątek.

Powie siedzącej za biurkiem kobiecie, że dowiedziała się, iż jest grupa, do której może jeszcze dołączyć. Zapewni, że będzie uczyła się po nocach i szybko nadrobi zaległości. Gdy w końcu uda się jej przekonać sekretarkę, iż jest idealną kandydatką na studentkę pedagogiki i resocjalizacji, okaże się, że musi bardzo szybko zdobyć sporą kwotę, by uiścić opłatę za studia!

Do kogo Iga zwróci się po pożyczkę? Zdradzamy, że osobą, którą Iga poprosi o pomoc, wcale nie będzie Marcin Kaszuba...

Na 3. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza już dziś o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje