Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9291
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Iga założy konto na portalu randkowym!

Kiedy wyjdzie na jaw, w jaki sposób Teresa (Elżbieta Jarosik) poznała mężczyznę, który ją oszukał, Iga Małecka (Joanna Kulig) zapisze się na portal randkowy z nadzieją, że oszust wpadnie w zastawioną przez nią i Marcina (Stefan Pawłowski) pułapkę...


Reklama


Marcin, do którego Teresa zwróciła się o pomoc w odzyskaniu mieszkania podstępnie wyłudzonego od niej przez oszusta matrymonialnego, będzie namawiał pokrzywdzoną kobietę, by szczerze opowiedziała przyjaciółce córki o okolicznościach poznania naciągacza. Sam, zasłaniając się tajemnicą adwokacką, odmówi Idze zdradzenia tego, czego dowiedział się od Teresy...

Nieoczekiwanie to właśnie Teresa w 6. odcinku "O mnie się nie martw" (emisja w piątek 10 października) wpadnie na iście szatański pomysł, by Iga założyła własny profil na portalu randkowym, za pośrednictwem którego rozpoczęła się jej znajomość z tajemniczym Ostrowskim.

Małecka - za namową Marcina - zgodzi się podjąć ryzykowną grę i zacznie umawiać się na randki z mężczyznami odpowiadającymi na jej anons. Zanim jednak zdecyduje, z kim spotkać się ma osobiście, mecenas zajmujący się sprawą Teresy dokona selekcji kandydatów, a na randki umówi Igę tylko z tymi, którzy wydadzą mu się... podejrzani. Niestety, żaden z mężczyzn nie będzie poszukiwanym przez Marcina i Teresę Ostrowskim.

Zdradzamy, że oszust w końcu odezwie się do Igi i zaproponuje jej spotkanie w cztery oczy. Choć spóźni się na randkę, zrobi na rezolutniej dziewczynie bardzo dobre wrażenie. Wyda się Idze delikatnym, wrażliwym i miłym człowiekiem, a w dodatku popołudnie spędzone w jego towarzystwie okaże się pierwszą prawdziwą i udaną randką w jej życiu!

Czy Iga da się nabrać Ostrowskiemu i ulegnie jego czarowi? Czy Marcinowi uda się w końcu dopaść oszusta? Czy Teresa odzyska mieszkanie?

Odpowiedzi na te pytania padną w kolejne piątkowe wieczory. Na 6. odcinek serialu "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza już dziś o godzinie 20.05.

 

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje