Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Iga pozna wreszcie Mateuszka i... Kingę!

Marcin (Stefan Pawłowski) wciąż czekać będzie z niecierpliwością na wyniki badań DNA, by dowiedzieć się, czy jest ojcem dziecka Kingi (Dagmara Bąk). Tymczasem Iga (Joanna Kulig) w końcu pozna Mateusza (Eryk Pratsko) i jego mamę!

Do pierwszego spotkania Igi i Mateuszka dojdzie w holu biurowca będącego siedzibą polskiego przedstawicielstwa linii lotniczych, o pracę w których stara się Kinga.

Reklama

Małecka pójdzie tam z Marcinem, by wesprzeć go w czasie negocjacji z wymagającymi klientami. W pewnej chwili na jej drodze stanie mały chłopiec...

Widok rozmawiającego z nim Kaszuby sprawi, że Małecka zrozumie, że - jeśli Mateusz okaże się synem jej narzeczonego - będzie musiała po prostu się z tym pogodzić.

Gdy Marcin wejdzie na spotkanie z klientem, Iga zamknie się w łazience, by nikt nie widział, że jest roztrzęsiona.

Nieznajomą kobietę poprosi o tabletkę na ból głowy i powie jej, że ma bardzo ciężki dzień. Nie będzie wiedziała, że rozmawia z... Kingą!

W końcu Małecka dołączy do Marcina i pomoże mu przekonać potencjalnych zleceniodawców, że nie powinni wszczynać sądowej batalii ze zwolnionymi pracownicami.

Przed wyjściem z biurowca Marcin i Iga znów wpadną na Mateusza. Tym razem towarzyszyć mu będzie Kinga. 

- Poznajcie się w końcu - Kaszuba przedstawi sobie Igę i Kingę, chcąc rozładować napięcie i przerwać niezręczną ciszę.

- A ja jestem Mateusz Iwański - chłopiec wyciągnie rękę do Małeckiej i uśmiechnie się, czym od razu skradnie jej serce.

Kiedy po chwili rozmowy Kinga odbierze wiadomość, że musi jak najszybciej pójść na spotkanie z przyszłym pracodawcą, Iga zaoferuje jej, że zajmie się Mateuszem! Iwańska, choć nie od razu, zgodzi się oddać syna pod opiekę Małeckiej.

Czy Iga znajdzie z Mateuszem wspólny język? Jak na pojawienie się w domu sześcioletniego chłopca zareagują Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska)?

Co zrobi Kinga, kiedy zobaczy, że Marcin ma szczęśliwą rodzinę? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższy piątek.

Na 9. odcinek 4. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza 6 maja o godzinie 20.40.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje