Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Iga pójdzie na studia i pozna nowego faceta!

Choć mecenas Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) zdoła wyjść cało z wypadku samochodowego, jakiemu uległ w finale pierwszej serii, wcale nie oznacza to happy endu dla jego znajomości z Igą Małecką (Joanna Kulig). Sprawdź, dlaczego!


Reklama

W drugim sezonie, a już na pewno nie w jego pierwszych odcinkach hitu Dwójki pt. “O mnie się nie martw", wbrew oczekiwaniom widzów, Iga i Marcin nie zostaną parą. A paradoksalnie mogliby, bo znikną wszelkie przeszkody na ich drodze.

Po pierwsze, Kaszuba nie będzie już z Aśką (Aleksandra Domańska), która co prawda wróci z Paryża do Polski, lecz nie do Marcina. A po drugie - Krzysiek (Paweł Domagała) wyprowadzi się od Igi. A żeby było jeszcze ciekawiej, Małecki zamieszka z... Marcinem.

W nowych odcinkach Iga zdecyduje się uzupełnić swoje wykształcenie i pójdzie na studia. Na wyższej uczelni czekają ją nowe wyzwania i znajomości. Szczególnie zainteresuje się nią zabójczo przystojny Robert (Adam Fidusiewicz). Zdradzamy, że od pierwszej chwili zapałają do siebie wielką sympatią...

Tymczasem do sieci wypłynie kompromitujący Marcina film, który postawi kancelarię Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) w bardzo złym świetle. Tomek (Karol Dziuba) i sekretarka Marta (Katarzyna Ankudowicz) postanowią wykorzystać tę sytuację, żeby pogrążyć Kaszubę i oczernić go w oczach szefa.

Tymczasem Wiktor Zarzycki i jego ukochana Beata Walicka (Marta Ścisłowicz) nie będą mogli  doczekać się już narodzin swojego wspólnego potomka.

Co jeszcze wydarzy się w życiu prywatnym i zawodowym bohaterów serialu "O mnie się nie martw“? Odpowiedź w marcu, kiedy na antenę TVP2 wejdą nowe odcinki produkcji.

W naszej galerii znajdziecie najświeższe i absolutnie premierowe fotosy z planu drugiej serii "O mnie się nie martw“.

 

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama