Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Iga i Marcin rozstaną się?

Iga (Joanna Kulig) najpierw dowie się, że Marcin (Stefan Pawłowski) ma przed nią tajemnice, a potem przyłapie go w ramionach Ewy (Katarzyna Maciąg). Młody Kaszuba z kolei zarzuci ukochanej, że myśli tylko o sobie... Czy to oznacza koniec ich związku?


Reklama

W 8. odcinku 3. serii "O mnie się nie martw" (emisja w TVP2 piątek 30 października o godzinie 20.10) Iga pozna wreszcie matkę Marcina. Spotka Renatę (Katarzyna Gniewkowska) w sądzie i - nie wiedząc, kim jest elegancka kobieta - zacznie rozmawiać z nią o swoim ukochanym. Renata zwierzy się jej, że czeka na syna...

Opowie, że kiedy rodzice chłopca - rodzony brat jej męża i jego żona - zginęli w wypadku samochodowym, zaadoptowała go, przyjęła pod swój dach i wychowała jak własne dziecko. Małecka i Kaszubowa tak bardzo pochłonięte będą rozmową, że nie zauważą zbliżającego się do nich Marcina.

Gdy go zobaczą, obie wstaną i ruszą w jego stronę, a on z promiennym uśmiechem powie, iż cieszy się, że zdążyły się już poznać. Marcin nie będzie przypuszczał, że jego matka zdradziła Idze coś, co trzymał przed nią w wielkiej tajemnicy!

Iga będzie miała do swego chłopaka wielki żal o to, że są w jego życiu sprawy, które przed nią ukrywa. Uzna to za objaw braku zaufania!

Młody Kaszuba zdenerwuje się wyrzutami Małeckiej i w odzewie zarzuci jej, że jest myślącą tylko o sobie egoistką. Jakby tego było mało, Marcin podczas spotkania z Ewą przytuli ją, a Iga nieoczekiwanie wejdzie do pokoju i zobaczy ukochanego w ramionach przyjaciółki. Nawet nie będzie chciała słuchać wyjaśnień! Obróci się na pięcie i wyjdzie...

Iga i Marcin śmiertelnie się na siebie obrażą. Ich dalsza przyszłość stanie pod znakiem zapytania, a związek zawiśnie na włosku.

Jako jedyni spośród wszystkich pracowników kancelarii nie pójdą na przyjęcie wydane na cześć Wiktora (Andrzej Zieliński), w czasie którego Aśka (Aleksandra Domańska) podzieli się ze wszystkimi nowiną, że Adam (Lesław Żurek) poprosił ją o rękę, a Marta (Katarzyna Ankudowicz) oznajmi, że wychodzi za mąż za Tomka (Karol Dziuba).

Czy drogi Igi i Marcina rzeczywiście się rozejdą? Czy może jednak uda się im pokonać poważny kryzys, a ich miłość zwycięży?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig | Stefan Pawłowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje