Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Iga i Marcin razem w pracy i w domu?

Uczucie łączące Igę (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) będzie solą w oku nie tylko byłego męża Małeckiej, ale też byłej narzeczonej Kaszuby (Aleksandra Domańska). Sprawdź szczegóły!

Droga do wspólnego szczęścia Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) przypominać będzie tor do biegu z przeszkodami, a przeszkody okażą się naprawdę trudne do pokonania! W 3. serii "O mnie się nie martw", której emisja rozpocznie się w TVP2 w piątek 11 września, Małecka i Kaszuba będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie, ile gotowi są poświęcić, by być razem. Do jakich dojdą wniosków?

Reklama

Związek bez szans?

Krzysiek (Paweł Domagała), nie chcąc pogodzić się z tym, że może na zawsze stracić Igę, zacznie w walce o odzyskanie względów byłej żony wykorzystywać córki, kolegów z pracy i panią Irenę (Hanna Śleszyńska). Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska), wpatrzone w nowego ukochanego mamy jak w obrazek, okażą się na szczęście odporne na intrygi ojca, zwłaszcza że Krzysiek - skupiony na swych kolejnych niepowodzeniach - zacznie zaniedbywać dziewczynki.

O tym, że jest nieodpowiedzialny, a do tego bezczelny, przekona się też Irena. Nieoczekiwanie sprzymierzeńcem Małeckiego okaże się natomiast Aśka, która dostanie od nowego szefa (Krzysztof Stelmaszyk) zadanie ocenienia pracy Igi w kancelarii. Jaką ocenę wystawi, łatwo się domyśleć!

Przy okazji da Małeckiej wyraźnie do zrozumienia, że związek sprzątaczki z mecenasem to mezalians nie mający najmniejszych szans na przetrwanie, a miłość Marcina do Igi to nic innego jak chwilowy kaprys bogatego... chłopca.

Kłopoty w pracy

Iga, która zbyt mocno angażować się będzie w sprawy kancelarii i często wdawać w dyskusje z klientami, nie zyska sympatii nowego wspólnika Zarzyckiego (Andrzej Zieliński).

Mecenas Marek Kaszuba da jej wyraźnie do zrozumienia, że nie interesuje go, co czuje do niej jego syn, bo jeśli Małecka nie zmieni swojego podejścia do pracy, nikt i nic jej nie uratuje przez zwolnieniem... 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje