Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Filip zacznie grozić Idze... samobójstwem! Dlaczego?

- Albo Helen, albo się zawieszam - wykrzyczy Filip (Piotr Jankowski) prosto w twarz Idze (Joanna Kulig), gdy ta odmówi mu możliwości spotkań z córką do czasu, aż ureguluje zaległe alimenty!


Reklama


- Jak zaczniesz wreszcie płacić, to zobaczysz córkę - zakomunikuje Iga Filipowi w odpowiedzi na jego zażądanie codziennych spotkań z córką.

W dodatku matka Helenki do walki o wypłatę zaległych alimentów zaangażuje Marcina (Stefan Pawłowski), który prześle Bonnetowi pismo wzywające do uregulowania długu pod rygorem wystąpienia o ograniczenie jego władzy rodzicielskiej.

- Ty nie możesz mi zabronić widzieć moja córka - powie Filip Idze tuż po tym, jak kurier dostarczy mu pismo.

- Powiedziałam ci: ojcostwo to nie tylko przyjemności. Zaczniesz wreszcie płacić, to ją zobaczysz - trwać będzie przy swoim Małecka i poradzi Filipowi, by zapytał swoją prawniczkę, czy powinien dokładać się do utrzymania córki, jeśli chce ją widywać.

Jakby tego było mało, Bonnet odkryje, że jego karta kredytowa została zablokowana przez bank. Zdesperowany poprosi o pożyczkę reprezentującą go Magdę Gadomską (Anna Terpiłowska), a gdy ta mu odmówi, zagrozi, że popełni samobójstwo. Wezwana przez adwokatkę na ratunek Iga nie będzie miała dla Filipa litości.

- Zabić się? Rozumiem, że to łatwiejsze niż zacząć uczciwie zarabiać i płacić na własne dziecko! - wykrzyczy mu prosto w twarz, dodając, by nie robił ze swojego i jej życia komedii.

- To nie komedia. Ja tragiczny. C’est fini. Ściana. Koniec - łamaną polszczyzną lamentować będzie Filip.

- Koniec twoich oszustw - sarkastycznie podsumuje Iga, dodając, że ona też za chwilę umrze, ale ze śmiechu.

- Próba samobójcza? Zaburzenia psychiczne? Świetny sposób na ucieczkę przed płaceniem alimentów? Tak pan to sobie wymyślił? - dorzuci Marcin, który niespodziewanie wejdzie do pokoju hotelowego wynajmowanego przez Filipa.

Czy Bonnet zrozumie, że popełnia wielki błąd, wymigując się od płacenia alimentów? Czy uda mu się przekonać Igę, by dała mu jeszcze jedną szansę?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w piątek. Na emisję 9. odcinka 2. serii "O mnie się nie martw" Dwójka zaprasza 8 maja o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje