Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9455
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Ewelina Serafin ma wielki apetyt na dobre... role!

- Jestem niepoprawną optymistką mającą wielki apetyt na dobre... role - mówi o sobie Ewelina Serafin, czyli Ewelinka Korcz z nowego serialu Dwójki "O mnie się nie martw".


Reklama


- Bardzo chciałabym zagrać w filmie historycznym, kostiumowym. To jedno z wielu moich zawodowych marzeń - twierdzi Ewelina Serafin, dodając pół żartem pół serio, że nie musiałaby to być produkcja polska.

Faktem jest, że Ewelina nie miałaby najmniejszych problemów, by grać w obcym języku. Świetnie zna angielski (ma dyplom nauczyciela tego języka), doskonale mówi po rosyjsku, od kilku lat uczy się francuskiego... Pracowała nawet jako wykładowczyni w szkole językowej, którą w 2000 roku założył w Warszawie jej ówczesny mąż - Brazylijczyk Andre De la Cruz.

- Po rozwodzie z Andre zrezygnowałam z jego egzotycznego nazwiska. Chciałam zacząć wszystko od nowa - czytamy na oficjalnej stronie internetowej aktorki, której wielką popularność przyniosła rola Kasi Wójcik-Kociołek w "M jak miłość".

Aktorstwo to - oprócz języków obcych - największa pasja Eweliny. Ona sama mówi, że to również wspaniała przygoda i jej sposób na życie.

- Od dzieciństwa interesował mnie teatr. Razem z siostrą wymyślałyśmy historyjki, które odgrywałyśmy przy pomocy naszych zabawek przed rodzicami. W szkole zawsze udzielałam się na akademiach, należałam do kółka teatralnego. Wybór zawodu był dla mnie oczywisty - opowiada Ewelina.

Do łódzkiej szkoły aktorskiej Ewelina Serafin dostała się za pierwszym razem. Tyle, że jej nazwiska nie było na liście przyjętych... Okazało się, że nastąpiła pomyłka, ale na szczęście szybko ją skorygowano! Po studiach Ewelina od razu dostała etat w rzeszowskim Teatrze im. Wandy Siemaszkowej. Nie zagrzała tam jednak miejsca zbyt długo, bo razem z poznanym podczas podróży do Brazylii mężem postanowiła zamieszkać w Warszawie.

- Nie mam żadnych negatywnych wspomnień z okresu małżeństwa. Rozstaliśmy się z mężem w pokojowej i przyjaznej atmosferze. Do dzisiaj się przyjaźnimy - mówi aktorka.

Ewelinę Serafin od najbliższego piątku oglądać będziemy w serialu "O mnie się nie martw" (emisja w każdy piątek o godzinie 20.05) jako Ewelinkę Korcz - partnerkę Krzysztofa Małeckiego (Paweł Domagała), czyli byłego męża Igi (Joanna Kulig).

- Bardzo się cieszę, że gram w "O mnie się nie martw". To dla mnie wspaniałe doświadczenie i świetna okazja, by spotkać się w pracy ze znakomitymi aktorami, których do tej pory znałam tylko z ekranu - mówi Ewelina Serafin.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial) | Ewelina Serafin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje