Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Dominika Ostałowska kontra radio Bum

Dominikę Ostałowską, czyli Martę Wojciechowską-Budzyńską z sagi rodu Mostowiaków, zobaczymy gościnnie w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw". Sprawdź, w jakiej roli!


Ujawniamy, że Dominika Ostałowska wystąpi w drugim odcinku "O mnie się nie martw" (emisja w piątek 12 września). Grana przez nią Elżbieta Kossowska złoży w sądzie pozew o odszkodowanie przeciwko radiu Bum.

Reklama

Jej bohaterka wzięła bowiem udział w konkursie organizowanym przez tę stację. Odpowiadała na zadawane w SMS-ach pytania, licząc, że ma szansę wygrać czerwoną terenówkę. Taką obietnicą radio mamiło swoich słuchaczy w reklamach. A gdy przyszło co do czego, Elżbieta, owszem, konkurs wygrała, ale okazało się, że nagrodą jest zabawkowy model terenówki o wartości... 50 zł. A ona - zarabiając 2 tysiące złotych miesięcznie - na SMS-y wydała 700 zł.

Na swojego prawnika Kossowska wybierze Tomasza Podhalskiego (Karol Dziuba), który uzna, że sprawa jest absolutnie nie do wygrania. Dlatego postanowi wrobić w przegraną Marcina Kaszubę (Stefan Pawłowski), swojego największego rywala w kancelarii. Tego samego zresztą, który odbił mu dziewczynę Aśkę (Aleksandra Domańska).

Kaszuba weźmie zastępstwo i założy się nawet z rywalem, że sprawę wygra. Na sali sądowej spotka się z mecenas Laurą Curyło (Katarzyna Zielińska), a także z... Igą Małecką (Joanna Kulig), która - jak się okaże - dokładnie pamięta konkurs radia Bum. Jej były mąż Krzysiek (Paweł Domagała) napalił się na czerwoną terenówkę, ale - niestety - poległ na pytaniach konkursowych...

Czy Kaszuba wygra dla Kossowskiej odszkodowanie?

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial) | Dominika Ostałowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje