Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Czy Marcin zniknie z życia Igi?

Pomiędzy Igą (Joanna Kulig) i Marcinem (Stefan Pawłowski) dojdzie do poważnej kłótni. Kaszuba nie będzie chciał wybaczyć Małeckiej, że nie stanęła w jego obronie, gdy jej były mąż zaczął go obrażać!


Reklama

W dniu, w którym Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska) będą miały zaprezentować swoich ojców w szkolnym konkursie "Utalentowany tata", Krzysztof (Paweł Domagała) trafi na komisariat jako podejrzany o działanie na szkodę nowego właściciela kamienicy, a Filip (Piotr Jankowski) akurat zostanie zwolniony z pracy. Dziewczynki, nie chcąc się skompromitować przed całą szkołą, poproszą o pomoc... Marcina Kaszubę.

Młody adwokat stanie na wysokości zadania i godnie reprezentować będzie Helenkę i Oliwkę na szkolnej scenie. Talenty, którymi się pochwali, wprawią w osłupienie wszystkich widzów. Okaże się bowiem, że Marcin potrafi stepować w iście amerykańskim stylu, a w dodatku jest bardzo sprawnym... iluzjonistą!

Świadkiem spektakularnego występu Kaszuby będzie Krzysiek, któremu w końcu uda się dotrzeć do szkoły. Nie spodoba mu się, że Helenkę i Oliwkę reprezentuje Marcin, więc wejdzie na scenę, wytłumaczy zgromadzonym, że to on jest ojcem dziewczynek, zacznie grać na keyboardzie i śpiewać, przy czym będzie mu to wychodziło naprawdę dobrze!

Po swym występie Krzysiek wda się w pyskówkę z Marcinem. Małecki zacznie obrażać Kaszubę, a przysłuchująca się ich kłótni Iga, nie będzie w stanie wydusić z siebie ani słowa. Dopiero gdy Marcin odwróci się na pięcie i odejdzie, pobiegnie za nim i zacznie przepraszać. Zdenerwowany mecenas zarzuci Idze, że nie stanęła w jego obronie. Powie jej, że nie ma ochoty dłużej jej pomagać i ratować ją oraz jej rodzinę z opresji...

Jak zakończy się kłótnia Igi i Marcina? Czy Kaszuba rzeczywiście będzie chciał na dobre zniknąć z życia Małeckiej? Czy matka Helenki i Oliwki naprawdę zostanie sama ze swymi problemami?

Odpowiedzi na te pytania padną już dziś wieczorem. Na 11. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza o godzinie 20.10.

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje